Audi A4 allroad

Претендент всеукраїнської акції  “Автомобіль року в Україні 2021” – новий Audi A4 allroad дебютував в Україні.

Audi A4 allroad в акції «Автомобіль року в Україні» боротиметься за звання «Кросовер/SUV 2021», а також є претендентом у додаткових номінаціях.

Оновлений A4 allroad продовжує традиції тонкого поєднання динамічності та керованості легкового універсалу, та практичності і прохідності SUV. Використання технології віртуального кокпіту з великим рідкокристалічним дисплеєм замість комбінації приладів, MMI touch з великим дисплеєм 10,1 дюйми та голосовим управлінням, а також преміальна аудиосистема Bang & Olufsen роблять A4 allroad гідним претендентом на звання в номінації «Автомобіль преміум сегменту».

Сучасне «обличчя» моделі з акцентом на восьмикутну решітку радіатора Singleframe робить образ легко впізнаваним, а сам автомобіль – претендентом в номінації «Дизайн».

Нагадуємо, що наразі триває ознайомча кампанія з авто-претендентами акції «Автомобіль року в Україні 2021». Голосування громадського журі стартує 5 грудня. Не пропустіть також наші огляди з тестування автомобілів-претендентів на Першому автомобільному телеканалі та на  YouTube-каналі

Audi A4 allroad
від 1 287 897 грн.
Audi A4 allroad

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.