Audi A4

Претендент всеукраїнської акції  “Автомобіль року в Україні 2021” – новий Audi А4 дебютував в Україні.

Audi A4 в акції «Автомобіль року в Україні» боротиметься за звання «Легковий автомобіль 2021», а також є претендентом у додаткових номінаціях.

Оновлений Audi А4 отримав ряд технологічних та дизайнерських змін. В А4 використані такі просунуті технології, як віртуальний кокпіт з великим рідкокристалічним дисплеєм замість комбінації приладів, MMI touch з великим дисплеєм та голосовим управлінням, а також преміальна аудиосистема Bang & Olufsen. Як гадаєте, за рахунок гармонійного образу та високих технологій автомобіль виглядає гідним претендентом на звання в номінації «Автомобіль преміум сегменту»?

Динамічний профіль, нові фари головного світла та низько розташована восьмикутна решітка радіатору Singleframe робить А4 претендентом в номінації «Дизайн».

Нагадуємо, що наразі триває ознайомча кампанія з авто-претендентами акції «Автомобіль року в Україні 2021». Голосування громадського журі стартує 5 грудня. Не пропустіть також наші огляди з тестування автомобілів-претендентів на Першому автомобільному телеканалі та на  YouTube-каналі

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.