Audi e-tron Sportback

Претендент всеукраїнської акції  “Автомобіль року в Україні 2021” – новий електромобіль Audi e-tron Sportback дебютував в Україні.

Audi e-tron Sportback в акції «Автомобіль року в Україні» боротиметься за звання «Кросовер/SUV 2021», а також є претендентом у додаткових номінаціях.

Audi e-tron Sportback став другим електромобілем у лінійці Audi. Акцент зроблено на сучасні технології та ефективність. Саме це вирізняє сучасні електромобілі, і e-tron Sportback є вагомим претендентом у боротьбі за перемогу в номінації «Електромобіль».

Новий погляд на сучасний автомобіль для преміальної аудиторії враховує щось надзвичайне та оригінальне. Ось і e-tron Sportback окрім традиційної якості оздоблення та уваги до деталей пропонує такі революційні рішення, як «графічні» лазерні матричні фари головного світла. Вони здатні не тільки освітлювати дорогу, але навіть малювати додаткові символи та графіку своїм світлом. Можливо, це вам допоможе зробити вибір на його користь у номінації «Автомобіль преміум сегменту».

Похила задня кузовна стійка, широкий та видовжений кузов у поєднанні з колесами 20-22 дюйми роблять образ e-tron Sportback динамічним і гармонійним. В яскравих кольорах автомобіль виглядає надзвичайно привабливо. Хіба не це вимагається від претендента в номінації «Дизайн»?

Нагадуємо, що наразі триває ознайомча кампанія з авто-претендентами акції «Автомобіль року в Україні 2021». Голосування громадського журі стартує 5 грудня. Не пропустіть також наші огляди з тестування автомобілів-претендентів на Першому автомобільному телеканалі та на  YouTube каналі

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.