Audi Q3

Претендент всеукраїнської акції  “Автомобіль року в Україні 2021” – новий кросовер Audi Q3 дебютував в Україні. Audi Q3 в акції «Автомобіль року в Україні» боротиметься за звання «Кросовер/SUV 2021», а також є претендентом у додаткових номінаціях.

Новий Q3 став другим поколінням компактного кросоверу від Audi. В новому Q3 використані такі просунуті технології, як віртуальний кокпіт з великим рідкокристалічним дисплеєм замість комбінації приладів, MMI touch з великим дисплеєм 10,1 дюйма та голосовим управлінням, а також преміальна аудиосистема Bang & Olufsen. Як гадаєте, за рахунок гармонійного образу та високих технологій автомобіль виглядає гідним претендентом на звання в номінації «Автомобіль преміум сегменту»?

Динамічний дизайн з акцентом у передній частині на восьмикутну решітку радіатора Singleframe робить образ легко впізнаваним, а сам автомобіль – претендентом в номінації «Дизайн»?

Нагадуємо, що наразі триває ознайомча кампанія з авто-претендентами акції «Автомобіль року в Україні 2021». Голосування громадського журі стартує 5 грудня. Не пропустіть також наші огляди з тестування автомобілів-претендентів на Першому автомобільному телеканалі та на  YouTube-каналі

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.