Audi Q7

Претендент всеукраїнської акції  “Автомобіль року в Україні 2021” – оновлений Audi Q7 дебютував в Україні. В акції «Автомобіль року в Україні» він боротиметься за звання «Кросовер/SUV 2021», а також є претендентом у додаткових номінаціях.

Оновлений Audi Q7 демонструє новий дизайн у поєднанні з прогресивними технологіями. Q7 хизується дизайном, що випромінює впевненість, а на ділі це допомагають демонструвати потужні двигуни та просунута підвіска, і звісно ж, повний привід allroad. Додайте сюди широкий спектр опцій і стане зрозуміло, що протистояти оновленому Q7 у боротьбі за перемогу в номінації «Автомобіль преміум сегменту» буде не легко.

Використання в силовій установці Audi Q7 50 TDI 6-циліндрового турбодизеля та електродвигуна (технологія Mild Hybrid Electric Vehicle) робить модель також претендентом на звання «Гібрид».

Сучасне «обличчя» Audi Q7 з акцентом на восьмикутну решітку радіатора Singleframe робить образ легко впізнаваним, а сам автомобіль – претендентом в номінації «Дизайн».

Нагадуємо, що наразі триває ознайомча кампанія з авто-претендентами акції «Автомобіль року в Україні 2021». Голосування громадського журі стартує 5 грудня. Не пропустіть також наші огляди з тестування автомобілів-претендентів на Першому автомобільному телеканалі та на  YouTube-каналі 

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.