Представляємо наступного претендента всеукраїнської акції  “Автомобіль року в Україні 2021”. Новий компактний хетчбек Citroen C3 дебютував в Україні. Citroen C3 в акції «Автомобіль року в Україні» боротиметься за звання «Легковий Автомобіль 2021», а також є претендентом у кількох додаткових номінаціях.

Новий хетчбек С3 претендує на звання «Сімейний автомобіль». Зручний салон спроектований у відповідності до концепції Citroën Advanced Comfort, місткі відділення для багажу та дрібниць, економічний двигун та 12 допопоміжних систем водію говорять на користь цього авто.

Оригінальний стиль, сім кольорів кузову, чотири пакети декору, чотири кольори даху та 97 (!) комбінацій екстер’єру стануть сильним аргументом для тих, хто обирає переможця в номінації «Дизайн».

Та наявність багатьох зручних рішень сама по собі не так вже й вражає, якщо за них просять забагато. Але ціна нового Citroen C3 сміливо дає йому можливість боротись за перемогу і в номінації  «Співвідношення ціна/якість».

Нагадуємо, що наразі триває ознайомча кампанія з авто-претендентами акції «Автомобіль року в Україні 2021». Голосування громадського журі стартує 5 грудня. Не пропустіть також наші огляди з тестування автомобілів-претендентів на Першому автомобільному телеканалі та на  YouTube каналі 

 

 

 

Інші огляди

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.