Представляємо наступного претендента всеукраїнської акції  “Автомобіль року в Україні 2021”. Новий компактний преміальний кросовер DS3 Crossback дебютував в Україні.

DS3 Crossback в акції «Автомобіль року в Україні» боротиметься за звання «Кросовер/SUV 2021», а також є претендентом у кількох додаткових номінаціях.

Новий кросовер бренду DS Automobiles є втіленням французського бачення компактного, проте надзвичайно практичного преміального автомобіля.

Яскравий образ, велика кількість просунутих технічних рішень доповнені багатим оздобленням роблять DS3 Crossback гідним претендентом на звання «Автомобіль преміум сегменту».

Та особлива родзинка цього автомобіля – його стиль. Яскраві матричні фари, що блищать гранями кришталю, незвичайна бокова лінія скла, оригінальне оформлення салону все це не дає можливості оминути такий автомобіль, як претендента в номінації «Дизайн»?

Нагадуємо, що наразі триває ознайомча кампанія з авто-претендентами акції «Автомобіль року в Україні 2021». Голосування громадського журі стартує 5 грудня. Не пропустіть також наші огляди з тестування автомобілів-претендентів на Першому автомобільному телеканалі та на  YouTube каналі

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.