Продовжуємо представлення претендентів всеукраїнської акції “Автомобіль року в Україні 2021”. Ford Kuga дебютував в Україні в новому, вже третьому за рахунком поколінні. Докладний огляд моделі Kuga можна переглянути за цим посиланням на autoroku.ua 

Ford Kuga в акції «Автомобіль року в Україні» боротиметься за звання «Кросовер/SUV 2021», а також є претендентом у додаткових номінаціях.

Новий Kuga претендує на звання «Сімейний автомобіль» завдяки тому, що в нього практичний багажник з системою трансформації, гарна прохідність, економічні сучасні двигуни та високий рівень активної безпеки.

Докорінна зміна стилю автомобіля зробила Kuga геть іншим. Його форми тепер виглядають пластичніше, а сам образ авто став більш атлетичним. Як вважаєте ви, чи гідний новий кросовер перемоги в номінації «Дизайн»?

Нагадуємо, що наразі триває ознайомча кампанія з авто-претендентами акції «Автомобіль року в Україні 2021». Голосування громадського журі стартує 5 грудня. Не пропустіть також наші огляди з тестування автомобілів-претендентів на Першому автомобільному телеканалі та на  YouTube каналі 

 

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.