Great Wall Wingle 7

Wingle 7 – перша модель, розроблена відповідно до нової стратегії Great Wall Pickup. Завдяки світлодіодним фарам, хромованій шестикутній решітці радіатора і підтягнутим колісних арках Wingle 7 виглядає дуже впізнавано. Пікап обладнаний електронною системою керування повним приводом від Borg Warner, а також блокуванням заднього диференціала від компанії Eaton. Привід з електронним управлінням дозволяє обрати між режимами 2Н, 4Н, 4L. Блокування диференціала підвищує прохідність автомобіля, зокрема, коли одне з коліс втрачає зчеплення з поверхнею. Крім цього, 214 мм дорожнього просвіту забезпечує високу прохідність. Дизельний двигун 2.0 Т генерує потужність 143 к.с. і максимальний крутний момент 315 Нм / 1400-2800 об / хв. У парі з ним йде механічна 6-степінчаста КП. Модель існує як в стандартній, так і подовженій версіях (5,09 проти 5,39 м).

Наш огляд авто

elcome to China Auto Show Channel China Auto Show will bring you brief tour Exterior and interior Walk around Auto Show 2019

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.