Haval H6

Haval H6 третього покоління створений на новітній інтелектуальній платформі L.E.M.O.N. Новий H6 демонструє технологічну силу бренду, високий рівень технологій безпеки та інтелектуального водіння.

Решітка радіатору виконана в стилі класичного китайського візерунку, який широко застосовувався в китайській старовинній архітектурі, символізуючи оберіг та щастя. Світлодіодні фари від відомого бренду Osram втілюють енергію. Задні світлодіодні ліхтарі стилізовані під лінію горизонту.

Салон

Модель H6 демонструє високий рівень оснащення: зручний важіль перемикання передач, система обігріву сидінь, бездротова зарядка мобільного телефону, трьох-екранне поєднання 10,25-дюймової панелі приладів, проекційного дисплею (HUD) та 12,3-дюймового центрального екрану мультимедійної системи.

Двигун та КП

Платформа L.E.M.O.N., яка характеризується більш легкою вагою, забезпечує підвищену ефективність та знижене споживання палива. Оснащений 2.0-літровим турбованим бензиновим двигуном та 7-ступеневою трансмісією DCT мокрого типу з подвійним зчепленням, новий НAVAL H6 генерує максимальну потужність 204 к.с. та максимальний крутний момент 320 Нм. Зниження ваги автомобіля у порівнянні з попередником, дозволило підвищити економію палива на 14,5% та знизити витрату пального до 6,8 л / 100 км (в заміському циклі). Окрім цього, модель оснащена інтелектуальною системою «Старт-Стоп», яка також сприяє економії палива та зменшенню викидів СО2.

В Україні модель H6 пропонується як з переднім так і повним приводом. Інтелектуальна система повного приводу 5-го покоління забезпечує автоматичне перемикання між переднім та повним приводом в залежності від дорожніх умов. Є можливість обрати самостійно необхідний режим: Стандарт/Спорт/Еко або Сніг.

Безпека

H6 застосовує нову концепцію тривимірного захисту 3DP, яка охоплює «захист пасажирів», «захист пішоходів» та «захист автомобіля». Завдяки посиленій конструкції кузова, яка на 71,61% складається з високоміцної сталі, та системі із 6 подушок безпеки H6 забезпечує гідний фізичний захист пасажирам.

Допоміжна система при русі вперед, яка розпізнає рухомі об’єкти попереду (автомобілі, пішоходів, велосипедистів) та запобігає фронтальному зіткненню (FCW), а також допомога при русі на перехресті (AEB-Crossroad), яка виявляє зустрічний транспорт та запобігає зіткненню, вчасно попередять водія про небезпечну ситуацію та застосують екстрене гальмування в разі необхідності. Окрім цього, такі опції як система допомоги утримання в смузі руху (LKA), система попередження про виїзд зі смуги руху (LDW), а також моніторинг сліпих зон дозволять рухатись більш впевнено та вільно, зберігаючи безпечну траєкторію руху.

Завдяки автономному водінню рівня L2 новий H6 реалізує такі технології, як автоматичне екстрене гальмування (AEB), функція інтелектуального ухилення, інтелектуальне управління в поворотах (IACC), інтелектуальний адаптивний круїз-контроль (АCC), а також система розпізнавання дорожніх знаків (TSR).

Ціна

Ціна нового покоління Haval H6 з моноприводом стартує від 707 252 грн, а повноприводної модифікації коштують від 749 476 грн.

Відеоогляд

Haval H6
від 707 252 грн.
Haval H6

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.