Haval Jolion

HAVAL JOLION – компактний кросовер нового покоління, створений на інноваційній платформі L.E.M.O.N., яка завдяки легкій вазі забезпечує покращену керованість, більш високий рівень комфорту та безпеки.

Салон

Завдяки довгій колісній базі (2700мм) салон HAVAL JOLION просторий. Салону HAVAL JOLION характерна мінімалістична естетика у поєднанні з технологіями майбутнього. В переліку новітніх систем, що роблять інтер’єр зручнішми модуль перемикання передач, триекранний інтелектуальний звязок, підігрів сидінь, інтерфейси USB та бездротова зарядка для мобільного телефону.

На борту футуристичні технології: великий 12,3-дюймовий екран мультимедійної системи, РК-дисплей цифрової панелі приладів, а також кольоровий проекційний дисплей (HUD), який значно підвищує рівень безпеки та комфорту під час керування. Рухаючись на зустріч майбутньому, HAVAL JOLION вже активно застосовує такі сучасні опції, як підтримка інтерфейсів Android Auto та Apple Carplay, а також бездротова зарядка для мобільного телефону.

Двигун та КП

Побудований на новітній платформі L.E.M.O.N., яка характеризується більш легкою вагою, HAVAL JOLION забезпечує підвищену ефективність та покращене споживання палива. Оснащений 1.5-літровим бензиновим двигуном та 7-ступеневою трансмісією DCT мокрого типу з подвійним зчепленням, НAVAL JOLION генерує максимальну потужність 143 к.с. та крутний момент 210 Нм, при цьому рівень споживання палива знижено до 6,8 л/100 км (в заміському циклі).

Безпека

Завдяки автономному водінню рівня L2 система допомоги утримання в центрі смуги руху (LCK) автоматично відрегулює кермо при відхиленні від траєкторії руху, а інтелектуальний адаптивний круїз-контроль (АCC) автоматично контролює швидкість та безпечну дистанцію до автомобіля, який рухається попереду. Все, що залишається зробити– кермувати та слідкувати за дорожньою ситуацією. Безсумнівно, під час круїзу по місту стане незамінна система допомоги при русі в заторі (TJA), яка значно полегшує керування під час монотонного руху в час пік.

Інноваційна концепція безпеки 3DP від GWM забезпечує всестороннє відчуття захисту, охоплюючи «захист пасажирів», «захист пішоходів» та «захист автомобіля». В моделі застосовуються такі сучасні опції як система екстреного гальмування при небезпечному виявленні пішохода (AEB-P), система контролю дистанції спереду (FCW), система попередження про зіткнення та перешкоду позаду (RCW), функція розумного ухилення та інтелектуальне управління в поворотах (IACC). Окрім цього, HAVAL JOLION передбачає застосування таких інтелектуальних технологій, як моніторинг сліпих зон, система утримання в смузі руху (LKA) та система розпізнавання дорожніх знаків (TSR), яка значно знижує ризик порушення правил дорожнього руху.

Технологічною особливістю даної моделі є система моніторингу втоми водія, яка здатна розпізнати втому водія за стилем водіння та іншими характеристиками. В разі, якщо система ідентифікує високий рівень втоми водія, вона надасть голосове попередження та запропонує якнайшвидше зробити паузу, щоб припаркувати автомобіль в безпечному місці.

Ціна

Ціна нового HAVAL JOLION в версії з переднім приводом стартує з відмітки 543 634 грн. Повнопривідна модифікація кошує від 712 530 грн.

Відеоогляд

HAVAL Jolion
від 543 634 грн.
HAVAL Jolion

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.