Honda Jazz

Модель Honda Jazz п’ятого покоління дебютувала в Україні в 2021 році. Ця модель притримується сталої концепції. Jazz – це компактний автомобіль с високим дахом, та великою площею оскління, а також унікальною системою гібридної силової установки.

Салон

Не дивлячись на компактний розмір модель Jazz, що має довжину кузова всього 4 метри, авто напрочуд містке та практичне. Зручна посадка, велика висота салону та розумні рішення компоновки дозволяють зручно розміститись пасажирам, та ще й перевозити  неочікувано великий багаж. Частиною цього секрету є система трансформації задніх сидінь Magic
Seats.

Якщо говорити про оснащення сучасними системами, то й тут салон з мінімалістичним дизайном на висоті. На центральній консолі великий сенсорний екран з діагоналлю 9 дюймів мультимедійної системи Honda CONNECT.

Двигун та КП

Honda Jazz отримав нову гібридну систему Intelligent Multi-Mode Drive (i-MMD), в якій ДВЗ допомагають два електромотори замість одного у гібрида минулого покоління. Тепер гібридна версія має назву e:HEV.

Особливість силовою установки Jazz e:HEV в тому, що силова установка працює переважно як електромобіль. Тобто, в більшості ситуацій автомобіль везе саме електромотор. Його потужність складає 109 кінських сил, та 253 Нм крутного моменту.

Бензиновий 1,5-літровий бензиновий двигун (98 к.с.), що працює за циклом Аткінсона, майже весь час працює як генератор електроенергії для електродвигуна. Напряму до коліс ДВЗ підмикається лише за умови рівномірного руху та сталої швидкості (порядку 80 км/год).

За рахунок такого алгоритму роботи силової установки гібридний Honda Jazz має низькі витрати палива не тільки в місті (2,5 л/100 км), що притаманного авто з гібридними силовими установками, але й за містом (4,3 л/100 км).

Безпека

Незважаючи на компактні розміри модель Jazz, це автомобіль з високими стандартами безпеки. Зокрема, крім стандартних фронтальних, бічних подушок безпеки Jazz пропонує подушку для колін водія, а також подушку між передніми пасажирами. Остання – унікальна опція для авто такого сегменту.

Якщо говорити про системи активної безпеки, то Jazz має цілий комплекс, що об’єднує:

Ціна

В Україні пропонуються Honda Jazz у комплектаціях Elegance та Executive. На сьогодні мінімальна вартість високотехнологічного гібридного Honda Jazz e:HEV складає 829 900 грн.

Відеоогляд

Honda Jazz
829 900 грн.
Honda Jazz

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.