JAC iev7s

Повністю електрична модель JAC iEV7S – новітній та прогресивний продукт бренду. Авто оснащується сучасною та якісною акумуляторною батареєю виробництва Samsung, що має гарантію у п’ять років. Батарея JAC iEV7 має ємність 40 кВт*год, що дозволяє забезпечити запас ходу 300 км згідно циклу NEDC, а максимальний запас (якщо постійна швидкість 60 км/год.) може досягати 350 км. Процес зарядки на повільній зарядній станції, або від домашньої мережі (від 15% до 80%) займає 5 год. На швидкісній зарядній станції через роз`єм Combo2 зарядка (0 до 80%) триває менше 1 години. Максимальна крутний момент електромотору в 270 Нм дозволяє забезпечити гарну стартову динаміку прискорення. Від 0 до 50 км/год iEV7S прискорюється лише за 4 секунди. Максимальна швидкість електромобіля обмежена на відмітці 130 км/год. Завдяки системі термоменеджменту батарея iEV7S не страждає від переохолодження.

Наш огляд авто

Влад Матяш целую неделю катался на новом китайском электромобиле #JAC #iEV7s и вот, что ему удалось выяснить об этом автомобиле в процессе эксплуатации:

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.