JAC S3 new

Кросовер JAC S3 цього року оновили, що зробило його більш сучасним, а рівень оздоблення відповідним до потреб ринку. Ззовні оновлену модель легко впізнати за новою решіткою радіатора, емблема з зірки поступилась місцем напису JAC, змінилась форма бамперів. В салоні авто з’явився новий екран мультимедійної системи, та більш якісні та приємні матеріали оздоблення. Оновлений кросовер в Україні пропонується тільки в топ версії Intelligent. В переліку обладнання система стабілізації курсової стабільності ESP, парктронік та камера заднього огляду, система допомоги старту в гору HSA-Hill Start Assistance, система моніторингу тиску в шинах TPMS, клімат-контроль.  

Модель JAC S3 має чималий кліренс у 200 мм, привід на передню вісь, та пропонується з бензиновим двигуном 1,6 л, що має потужність у 119 к.с. Варіант коробки передач на вибір 6-ступінчасту механічну КП, або  безступінчастий варіатор CVT. Останній має 4 режими керування (звичайний, спорт, ручний та зимовий).

Наш огляд авто

JAC S3 увібрав у себе класичні особливості китайських авто – S3 трохи симпатичний, трохи практичний і дуже доступний. Чи дозволить рестайлінгова версія Джак С3 завоювати ринок невеликих сімейних кросоверів? Владислав Матяш сказав би, що шанси більше, ніж є, адже це не стільки рестайлінг JAC, скільки глибоке переосмислення моделі С3 з дизайном, простором у салоні та технологічним оснащенням. Саме це спробував донести Влад, провівши тест драйв нового JAC S3 2019 року!

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.