JAC T8

З новою моделлю T8 бренд JAC переслідував мету сумістити практичність пікапу, та рівень оснащення SUV. Вантажна платформа JAC T8 дозволяє перевозити до 900 кг вантажів. Висока рамна конструкція та кліренс 210 мм надає автомобілю Т8 прохідність та міцність. В залежності від комплектації Т8 оснащується 2.0-літровим бензиновим або дизельним двигуном. Створений в Німеччині, дизельний двигун Diesel 2.0 CTi генерує потужність 139 к.с. та максимальний крутний момент 320 Нм. Більше того, максимальний крутний момент може бути досягнутий вже при 1600 об/хв., що важливо для пікапів. Бензиновий двигун Gasoline 2.0T+ має потужність 190 к.с., а максимальний крутний момент – 290 Нм. Кабіна Т8 була спроектована за структурою пташиного гнізда і на 60% виготовлена із високоміцної сталі. Проста система керування повного приводу за допомогою кнопок на консолі робить їзду навіть у важких дорожніх умовах простою. JAC T8  існує у трьох комплектаціях Intermediate, Full, Full Extra. В Україні пропонується лише найбагатша – Full Extra.

Наш огляд авто

Недавно Влад Матяш посетил стенд #JAC на Шанхайском автосалоне и узнал, какие новые модели этого бренда приедут в Украину.

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.