Land Rover Defender

Представляємо учасника всеукраїнської акції “Автомобіль року в Україні 2021”. Land Rover Defender – британський позашляховик з легендарним ім’ям. Цього року в Україні дебютувало його друге покоління. Докладний огляд моделі Land Rover можна переглянути на autoroku.ua

В акції «Автомобіль року в Україні 2021» Land Rover боротиметься за звання «Кросовер/SUV 2021», а також є претендентом у двох додаткових номінаціях.

На відміну від утилітарного попередника, новий Defender став значно більш універсальним. Це стосується в першу чергу простотою керування великим авто та рівнем комфорту. Завдяки великому простору в салоні, величезному переліку корисних опцій та нескінченному запасу трансформацій салону Defender це не лише автомобіль, що здатен відправитись у важку експедицію, але й чудовий претендент на звання «Сімейний автомобіль».

Довгий час прихильники моделі Defender, та й власне самі творці цього авто, шукали новий образ, який би став гідним нащадком легенди позашляхових пригод. Впізнаваний дизайн попередника протримався з 1948 року. І лише зараз Defender став принципово іншим.

Новий Defender має в своїй гамі не лише бензинові та дизельні модифікації. Незабаром стане доступною модифікація MHEV P400, що дозволяє Defender змагатись в номінації «Гібрид».  Defender MHEV P400 оснащено бензиновим 3,0-літровим двигуном із турбонадувом та додатковим електричним двигуном, що виконує роль стартер-генератора. Саме він при гальмуванні кінетичну енергію перетворює на електричний заряд, що через 48-вольтову бортову систему гібридної установки передається на літій-іонну батарею. В подальшому ця енергія використовується аби допомагати при прискореннях. Комбінація бензинового та електричного двигуна забезпечує одночасно вражаючу динаміку прискорення в 6,1 с до 100 км/год, при витратах пального в середньому 9,6 л/100 км.

Принципово новий характер, дизайн та концепція загалом потребує ретельного знайомства з моделлю Defender. за наступним посиланням

Нагадуємо, що наразі триває ознайомча кампанія з авто-претендентами акції «Автомобіль року в Україні 2021». Голосування громадського журі стартує 5 грудня. Не пропустіть також наші огляди з випробування автомобілів-претендентів на Першому автомобільному телеканалі та на YouTube каналі

 

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.