Lexus UX

Lexus UX створений для молодих людей, які не уявляють свого життя без постійного руху. У розробці нового Lеxus UX дизайнери застосували японську архітектурну концепцію «Енгава»: плавний перехід панелі приладів в лінію капота забезпечує прекрасну оглядовість, а низьке розташування передніх сидінь нагадує компоновку спортивного купе.

Творці кросовера приділили багато уваги безпеці новинки. Комплексна система безпеки “Lеxus Safety System +” другого покоління включає систему запобігання зіткнень PCS (Pre-Collision System), тепер здатну розпізнавати пішоходів навіть у темряві, а також велосипедистів вдень.

Під капотом кросовера UX200 розташувався 2-літровий бензиновий мотор, що розвиває 150 к.с. У гібридної модифікації UH250h він видає «на гора» 146 к.с., але при цьому в парі з ним працює електромотор. Сумарна потужність гібридного силового агрегату досягає 184 л.с. Незалежно від версії момент від двигуна передається через безступінчасту трансмісію. На українському ринку Leхus UX доступний в чотирьох комплектаціях: Eco, Business, Launch і F-Sport.

Наш огляд авто

Для компанії Lexus проба пера з Lexus UX була доволі авантюрною, адже попри серйозну конкуренцію в преміум-сегменті, схоже, що цей Лексус українським покупцям все ж дуже сподобався. В рамках акції Авто Року Владислав Матяш і Юрій Рихлик провели тест драйв Lexus UX 2019 та зробили короткий огляд авто, щоб прояснити більшість ключових моментів як для потенційних покупців моделі, так і для її можливих шанувальників, що планують голосувати за неї в рамках конкурсу Авто Року. Приємного перегляду!

Інші огляди

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.