Mercedes-Benz E-Class Coupe

Претендент всеукраїнської акції  “Автомобіль року в Україні 2021” – оновлене купе Mercedes-Benz E-Class Coupe дебютував в Україні. В акції «Автомобіль року в Україні» Mercedes-Benz E-Class Coupe боротиметься за звання «Легковий автомобіль 2021», а також є претендентом у додаткових номінаціях.

E-Class Coupe від Mercedes-Benz отримав ряд оновлень та змін. Вишуканий дизайн, сучасна хайтек інфорозважальна система MBUX та такі оригінальні рішення, як, наприклад, автоматичне підлаштування сидінь, додають авто класу. Водію варто лише задати свій зріст і сидіння самостійно підлаштується. Погодьтесь, це неабиякі переваги для авто, що претендує на звання «Автомобіль преміум сегменту».

Кузов купе завжди славився гармонійністю та привабливістю. Це дозволяє Mercedes-Benz E-Class Coupe боротись за перемогу в номінації «Дизайн».

Нагадуємо, що наразі триває ознайомча кампанія з авто-претендентами акції «Автомобіль року в Україні 2021». Голосування громадського журі стартує 5 грудня. Не пропустіть також наші огляди з тестування автомобілів-претендентів на Першому автомобільному телеканалі та на  YouTube-каналі.

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.