Mercedes-Benz E-Class Coupé

Претендент всеукраїнської акції  “Автомобіль року в Україні 2021” – оновлене купе Mercedes-Benz E-Class дебютував в Україні. В акції «Автомобіль року в Україні» Mercedes-Benz E-Class Coupé боротиметься за звання «Легковий автомобіль 2021», а також є претендентом у додаткових номінаціях.

E-Class Coupé від Mercedes-Benz отримав ряд оновлень та змін. Вишуканий дизайн, сучасна інфорозважальна система Mercedes-Benz User Experience (MBUX) та такі оригінальні рішення, як, наприклад, автоматичне підлаштування сидінь, додають авто класу. Водію варто лише задати свій зріст і сидіння самостійно підлаштується. Погодьтесь, це неабиякі переваги для авто, що претендує на звання «Автомобіль преміум сегменту».

Кузов купе завжди славився гармонійністю та привабливістю. Це дозволяє Mercedes-Benz E-Class Coupé боротись за перемогу в номінації «Дизайн».

Нагадуємо, що наразі триває ознайомча кампанія з авто-претендентами акції «Автомобіль року в Україні 2021». Голосування громадського журі стартує 5 грудня. Не пропустіть також наші огляди з тестування автомобілів-претендентів на Першому автомобільному телеканалі та на  YouTube-каналі.

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.