Merdcedes-Benz E-Class

Претендент всеукраїнської акції  “Автомобіль року в Україні 2021” – оновлений седан Mercedes-Benz E-Class дебютував в Україні. В акції «Автомобіль року в Україні» Mercedes-Benz E-Class боротиметься за звання «Легковий автомобіль 2021», а також є претендентом у додаткових номінаціях.

Легендарний седан E-Class від Mercedes-Benz отримав ряд оновлень та змін. Вишуканий дизайн, сучасна інфорозважальна система Mercedes-Benz User Experience (MBUX) і широкий спектр найсучасніших технологій роблять його одним з вагомих претендентів в номінації «Автомобіль преміум сегменту».

Наявність у модельній лінійці модифікацій E 300 de та E 300 e, що є гібридами з можливістю підзарядки від зовнішньої електромережі, робить Mercedes-Benz E-Class претендентом у номінації «Електромобіль».

Нагадуємо, що наразі триває ознайомча кампанія з авто-претендентами акції «Автомобіль року в Україні 2021». Голосування громадського журі стартує 5 грудня. Не пропустіть також наші огляди з тестування автомобілів-претендентів на Першому автомобільному телеканалі та на  YouTube-каналі.

Mercedes-Benz E-Class
від 1 424 285 грн.
Mercedes-Benz E-Class

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.