Mercedes-Benz GLB

Претендент всеукраїнської акції  “Автомобіль року в Україні 2021” – новий компактний кросовер Mercedes-Benz GLB дебютував в Україні. В акції «Автомобіль року в Україні» Mercedes-Benz GLB боротиметься за звання «Кросовер/SUV 2021», а також є претендентом у додаткових номінаціях.

GLB від Mercedes-Benz став принципово новою моделлю в гаммі бренду. Компактний розмір у ньому поєднується з містким салоном, здатним вмістити до 7 пасажирів. При цьому рівень технологій та оснащення дозволяють GLB змагатись за звання «Автомобіль преміум сегменту».

Гармонійні лінії кузова дозволяють новому GLB боротись за перемогу в номінації «Дизайн».

Нагадуємо, що наразі триває ознайомча кампанія з авто-претендентами акції «Автомобіль року в Україні 2021». Голосування громадського журі стартує 5 грудня. Не пропустіть також наші огляди з тестування автомобілів-претендентів на Першому автомобільному телеканалі та на  YouTube-каналі.

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.