Mercedes-Benz GLE Coupé

Претендент всеукраїнської акції  “Автомобіль року в Україні 2021” – новий кросовер Mercedes-Benz GLE Coupé дебютував в Україні.

Mercedes-Benz GLE Coupé в акції «Автомобіль року в Україні» боротиметься за звання «Кросовер/SUV 2021», а також є претендентом у додаткових номінаціях.

Новий GLE Coupé став другим поколінням спортивного кросоверу від Mercedes-Benz. У новому GLE Coupé використані такі сучасні технології, як віртуальний кокпіт з великим рідкокристалічним дисплеєм замість комбінації приладів, сучасна інфорозважальна система Mercedes-Benz User Experience (MBUX) з функцією керування голосовими командами та навіть жестами. Не варто забувати і про преміальну аудіосистему від Burmester Sound. Перелік преміальних елементів в Mercedes-Benz такий довгий, що годі й намагатись перерахувати всі, які роблять новинку гідним претендентом на звання в номінації «Автомобіль преміум сегменту».

Динамічний дизайн з похилою задньою стійкою, решіткою радіатора з «алмазним» декором та 22-дюймові колісні диски дихають силою та красою, що робить авто переможцем у номінації «Дизайн».

Нагадуємо, що наразі триває ознайомча кампанія з авто-претендентами акції «Автомобіль року в Україні 2021». Голосування громадського журі стартує 5 грудня. Не пропустіть також наші огляди з тестування автомобілів-претендентів на Першому автомобільному телеканалі та на  YouTube-каналі.

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.