Mitsubishi ASX

Оновлений Mitsubishi ASX, дебютував навесні на автошоу в Женеві. Він змужнів і набув більш ефектного й агресивного вигляду. Дизайнери компанії продовжують удосконалювати фірмову стилістику Dynamic Shield. Денні ходові вогні L-подібної форми надають передній частині автомобіля динамічного дизайну та роблять легко впізнаваною, так само, як Т-подібні ліхтарі ззаду.

В Україні Mitsubishi ASX представлений з дволітровим 150-літровим бензиновим двигуном з варіатором INVECS-III CVT. Це гарантує автомобілю плавне і динамічне прискорення. Передня підвіска McPherson та багатоважільна задня підвіска забезпечують плавне пересування навіть на розбитій дорозі або бездоріжжі, та гарну керованість на твердих покриттях. Також в Україні доступна версія з 5-ступінчастою «механікою» і економним 1,6-літровим 117-сильним мотором. Оновлений ASX отримав знамениті офф-роуд-технології Mitsubishi. Насамперед це електронно-керована система повного приводу 4WD із можливістю вибору режиму їзди і найкращий дорожній просвіт у класі.

Наш огляд авто

Ведучі проекту Авто Року 2020 Юрій Рихлик та Олеся Кобзар з’ясовують, за рахунок якого стилістичного прийому #Mitsubishi #ASX 2019 виглядає настільки новаторськи, у чому полягає особливість набору комплектацій #Міцубісі #АСХ 2019, та які кнопки у салоні ASX 2019 ставилися на авто Mitsubishi ще тоді, коли Леся ходила до 7 класу школи Цікаво? Тоді мерщій вмикайте наш відеоогляд та знаходьте відповіді на ці та всі інші питання, що можуть вас цікавити стосовно АСХ 2019!

Інші огляди

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.