Opel Combo Life

Представляємо наступного претендента всеукраїнської акції  “Автомобіль року в Україні 2021”. Новий мінівен Opel Combo Life дебютував в Україні.

Opel Combo Life в акції «Автомобіль року в Україні» боротиметься за звання «Легковий автомобіль 2021», а також є претендентом у кількох додаткових номінаціях.

Мінівен Combo Life це автомобіль, що буквально є втіленням практичності та багатофункціональності. Салон, що вміщує до 7 пасажирів, з великою кількістю варіантів трансформації та здатний перевезти від 597 до колосальних 2126 л вантажів! Так що а ні дача, а ні дальні поїздки йому не страшні. Погодьтесь, це схоже на ідеальний «Сімейний автомобіль».

При усій практичності Combo Life так само привабливий за співвідношенням набору опцій, витрат на експлуатацію та власне вартості авто. Як ви вважаєте, чи вартий він перемоги у номінації “Співвідношення ціна/якість?”.

Нагадуємо, що наразі триває ознайомча кампанія з авто-претендентами акції «Автомобіль року в Україні 2021». Голосування громадського журі стартує 5 грудня. Не пропустіть також наші огляди з тестування автомобілів-претендентів на Першому автомобільному телеканалі та на  YouTube каналі 

Opel Combo Life
від 593 300 грн.
Opel Combo Life

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.