Opel Corsa

Представляємо наступного претендента всеукраїнської акції “Автомобіль року в Україні 2021” – новий компактний хетчбек Opel Corsa.

Opel Corsa в акції «Автомобіль року в Україні» боротиметься за звання «Легковий Автомобіль 2021», а також є претендентом у кількох додаткових номінаціях.

Новий хетчбек Opel Corsa є втіленням багаторічних німецьких традицій щодо практичності та доцільності. Баланс компактних розмірів, економічних і надійних двигунів та місткості салону і багажника робить Corsa перетендентом на звання «Сімейний автомобіль».

Гармонійні пропорції кузова в поєднанні з можливістю зробити дизайн більш індивідуальним має сподобатись людям з гарним смаком. Наприклад, у версії Elegance Plus передбачено контрастний чорний дах та стильні глянцево-чорні колісні диски. Непоганий претендент на перемогу у номінації «Дизайн»?

Вже в найдоступнішій версії Corsa пропонує повний перелік систем безпеки, доступний для моделі, а також атрибути сучасної людини – широкоформатний кольоровий дисплей, Apple CarPlay, Android Auto, навігаційна система. І усі вони не опція, а вже включені до ціни «від». Це важливо для того, аби авто могло претендувати на звання «Співвідношення ціна/якість». До того ж у грудні 2019 року міжнародне журі конкурсу AUTOBEST назвало новинку Opel Corsa кращою покупкою в Європі 2020.

Нагадуємо, що наразі триває ознайомча кампанія з авто-претендентами акції «Автомобіль року в Україні 2021». Голосування громадського журі стартує 5 грудня. Не пропустіть також наші огляди з тестування автомобілів-претендентів на Першому автомобільному телеканалі та на YouTube каналі

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.