Opel Crossland X

Стильний кросовер з високою посадкою, що має ощадливий двигун, вкомплектований технікою преміум-класу та напрочуд універсальний у використанні. Модель Crossland X збудована на універсальній платформі PSA PF1. При конструюванні моделі багато уваги приділено зручності та практичності. Передні сидіння, з ретельно продуманим рельєфом і широким набором регулювань, сертифіковані Асоціацією лікарів і терапевтів у справах здоров’я хребта (AGR). Багажне відділення Crossland X вміщує 410 л.

Модель Crossland X пропонується в Україні з бензиновим двигуном 1,2 л з безпосереднім впорскуванням палива та турбіною. Завдяки сучасним технологіям цей скромний за об’ємом двигун видає не тільки потужність 110 к.с. а й вражаюче високий крутний момент 200 Нм, що досягається вже при низьких обертах в 1500 об/хв. На нашому ринку модель пропонується тільки з 6-ступінчастою автоматичною коробкою передач та переднім приводом. 

Наш огляд авто

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.