Тест-драйв

Opel Crossland

Модель Crossland оновилась. Новий Opel Crossland, спроєктований у Німеччині, голосно заявляє про свій прогресивний дизайн. Починаючи з фірмового блоку Vizor у передній частині і закінчуючи надзвичайно практичним інтер’єром.

Дизайну новинки можна додати ще більше індивідуальності. йому індивідуальності. Серед опцій  є контрастний чорний дах.

Салон

«Розумна» панорамна камера на 180° забезпечує кришталево чистий, надзвичайно широкий кут огляду та проєктується на панелі приладів. Завдяки цьому можна бачити «сліпі зони», перевіряти перешкоди та уникати небезпек під час руху заднім ходом.

Спілкуватись, обмінюватись повідомленнями та користуватись улюбленими додатками можна за допомогою інформаційно-розважальної програми Multimedia Navi Pro та з’єднання через Bluetooth , Apple CarPlay або Android Auto.

Салон пропонує такі практичні опції як: розсувні задні сидіння, високе положення сидіння та найкращу в класі просторість. Ергономічні адаптивні сидіння допоможуть спині довше не втомлюватись у дальніх поїздках.

Двигун та КП

Для моделі Opel Crossland пропонуються високоефективні двигуни. На вибір пропонуються бензиновий двигун об’ємом 1,2л та потужністю 82 к.с.; більш потужний турбодвигун Direct Injection Turbo об’ємом 1,2л та потужністю 110 к.с. Потужніша версія пропонується лише з автоматичною –ступеневою коробкою передач.

Модель оснащується лише передньопривідною трансмісією, проте має систему Grip Control, яка оптимізує тягу в залежності від дорожної ситуації, типу покриття під колесами та обраного режиму.

Системи безпеки

В арсеналі моделі сучасні системи пасивної та активної безпеки. Останні можуть не тільки захистити при ДТП, але й дозволяють запобігти їм. Так, система попередження про зіткнення та екстреного гальмування у міському циклі руху постійно сканує простір попереду для виявлення перехожих та інших учасників дорожнього руху, яких ви могли не помітити. Вона подає сигнал тривоги та автоматично застосовує гальма, якщо з боку водія немає реакції, щоб зменшити ризик зіткнення та його наслідки. Автоматично спрацьовує при швидкості автомобіля від 5 до 85 км/год.

Ціна

Вартість моделі  доволі демократична. Ціна Opel Crossland у комплектації Edition стартує від 485 000 грн.

Відеоогляд

Opel Crossland
від 485 000 грн.
Opel Crossland

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.