Opel Zafira Life

Представляємо наступного претендента всеукраїнської акції  “Автомобіль року в Україні 2021”. Новий мінівен Opel Zafira Life дебютував в Україні.

Opel Zafira Life в акції «Автомобіль року в Україні» боротиметься за звання «Легковий Автомобіль 2021», а також є претендентом у кількох додаткових номінаціях.

Новий мінівен Opel Zafira Life поєднує сімейну практичність зі значним переліком обладнання та шикарним зовнішнім виглядом. Просторий салон, що вміщує до 8 пасажирів, гнучка конфігурація сидінь, великий багажник та широкий спектр систем активної безпеки роблять Opel Zafira Life претендентом на звання  «Сімейний автомобіль».

Хто сказав, що мінівен не може бути чарівним? Виважені пропорції кузова, легкосплавні колісні диски та елегантний малюнок фар головного освітлення дає право Opel Zafira Life змагатись в номінації «Дизайн».

Нагадуємо, що наразі триває ознайомча кампанія з авто-претендентами акції «Автомобіль року в Україні 2021». Голосування громадського журі стартує 5 грудня. Не пропустіть також наші огляди з тестування автомобілів-претендентів на Першому автомобільному телеканалі та на  YouTube каналі 

 

Opel Zafira Life
від 1 161 600 грн.
Opel Zafira Life

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.