Peugeot 2008

Продовжуємо представлення претендентів всеукраїнської акції “Автомобіль року в Україні 2021”. Peugeot 2008 – компактний французький кросовер. Цього року в Україні дебютувало вже друге його покоління.  Докладний огляд моделі 2008 можна переглянути на autoroku.ua

Peugeot 2008 в акції боротиметься за звання «Кросовер/SUV 2021», а також є претендентом у додаткових номінаціях.

Завдяки своїм невеликим розмірам, 2008 чудовий вибір для великого мегаполісу, а його динамічний характер стане у нагоді на трасі та під час далеких поїздок. Але при цьому, автомобіль зберіг достатньо простору в салоні, має великий та місткий багажник, зручний проєм для завантаження, чималий кліренс та високий рівень безпеки. Чи не це потрібно справжньому претенденту на звання «Сімейний автомобіль»?

Навіть пересічному користувачеві очевидно, що модель Peugeot 2008 виглядає стильно, технологічно та має власний виражений характер. Це підтвердили і експерти. Цей компактний кросовер отримав престижну нагороду Red Dot Award 2020 в категорії «Дизайн продукту». А як ви вважаєте, чи гідний Peugeot  перемоги в акції «Автомобіль року в Україні 2021» в номінації «Дизайн»?

Але маючи непересічну зовнішність та високий рівень обладнання, Peugeot 2008 все ж залишається досить демократичним в аспекті ціни. Кросовер із 130-сильним двигуном коштує від 551 300 грн., якщо говорити про регулярну (не акційну) ціну. І це робить його цікавим претендентом у боротьбі у номінації «Співвідношення ціна/якість».

Справжній шарм моделі Peugeot  в балансі її зовнішнього дизайну, технологічного салону та матеріалів його оздоблення, а також поведінки авто в русі.

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.