Peugeot 508

Однією з найяскравіших новинок компанії Peugeot в цьому році став флагман модельного ряду – Peugeot 508. Фастбек отримав стильну головну оптику і безрамне скло дверей. Автомобіль отримав безліч допоміжних систем, що полегшують життя водієві. Новий фастбек оснащують інфрачервоною камерою і камерою на вітровому склі, ультразвуковими сенсорами, радаром і відеокамерами. Також варто відзначити систему повністю автоматичного паркування Full Park Assist.

Все це доповнюється салоном нового покоління i-Cockpit, оснащеного великим сенсорним 10-дюймовим екраном, стильною панеллю приладів, аудіосистемою Focal, панорамним дахом, кріслами з електроприводом і функцією масажу.

На українському ринку автомобіль доступний з дизельними двигунами об’ємом 1,5 л потужністю 130 к.с. і 2,0-літровим мотором потужністю 180 к.с. Крім того, покупцям пропонується бензиновий 1,6-літровий 150-сильний двигун. Останній працює в парі з 6-ступінчастою «механікою», а для дизельних моторів покладається 8-ступінчаста автоматична КП.

Наш огляд авто

Peugeot 508 спричинив справжній фурор на Женевському автосалоні 2018 року. Відтоді ми з нетерпінням чекали появи Пежо 508 і на теренах України, щоб особисто пересвідчитися – він є таким, яким і здається з першого погляду. І Peugeot 508 2019 не підвів! На прикладі кузова ліфтбек, провівши тест драйв і огляд цього Пежо, наші ведучі – Владислав Матяш і Юрій Рихлик – змогли зробити свої висновки, чи має шанси така машина завоювати почесне звання “Легковий Автомобіль Року 2020.

Інші огляди

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.