Peugeot Rifter

Компактвен Peugeot Rifter збудовано на платформі PSA EMP2. В модельній гаммі Peugeot новинка замінила пасажирську версію Peugeot Partner  яка називалась Tepee.

В оформленні місця водія відразу впізнається фірмова концепція Peugeot – i-cocpit: високе розташування панелі приладів, компактне рульове колесо, зручне розташування усіх органів керування. В Rifter передбачено два варіанти виконання: на 5 або 7 місць. Цікаво, що модель пропонується зі звичайною (L1) та подовженою (L2) версією кузова. Довжина складає 4,4 та 4,75 метрів відповідно. Вперше різниця в довжині досягнута не за рахунок збільшення заднього звісу авто, а саме завдяки істотному подовженню колісної бази. Різниця довжини бази версій L1 (2785 мм) та L2 (2975 мм) складає істотні 190 мм! Rifter має немалий кліренс у 180 мм та систему GripControl, що допомагає адаптувати системи авто для оптимальної поведінки та реалізації тяги коліс в різних погодних та дорожніх умовах.

В Україні модель пропонується з двома версіями турбодизелів. Перший – добре знаний 1.6 HDi (92 к.с.), що давно став легендою серед прихильників дизельних двигунів. У Rifter він пропонується тільки в версії з механічною КП. В той час, як більш сучасний турбодизель 1.5 HDi (130 к.с.) – навпаки доступний лише з 8-ступеневою автоматичною коробкою передач

Наш огляд авто

У новому поколінні у #Peugeot #Partner трапилося роздвоєння особистості – комерційна версія залишила за собою стару назву, тоді як пасажирська отримала нову – #Rifter. І Peugeot Rifter 2019 усіма способами намагається показати, що #Ріфтер вже не стільки вантажно-пасажирський фургон, скільки майже легковий автомобіль з легковим оснащенням. Тим не менше, ведучі Авто Року 2020 – Владислав Матяш і Юрій Рихлик – продемонструють, що #Пежо Ріфтер не втратив і у практичності: зокрема, Юрій буде сидіти в автомобільному кріслі, але не всередині Пежо, Юрій намагатиметься знайти масляний щуп у глибокому ящику в центральному тунелі, а Влад, дивлячись на це, згадуватиме про пляшку вина. Як це все поєднується? Дивіться у нашому відео!

Інші огляди

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.