Subaru Outback

Повністю нове, шосте за рахунком покоління моделі Outback створене на платформі SGP (Глобальна платформа Subaru). З метою підвищення рівня безпеки та керованості жорсткість кузова підвищили: для цього оптимізували конструкцію внутрішнього каркасу, зміцнили місця поперечних з’єднань у зоні кришки багажного відсіку за допомогою полімерних підсилювачів для підвищення жорсткості на скручування та використали ряд інших рішень.

Салон

Салон пропонує більше місця на сидіннях першого і другого ряду, він оснащений низкою інноваційних функцій, якими зможуть насолоджуватися всі пасажири. Центральне місце займає дисплей діагоналлю 11,6 дюйма. Сенсорний дисплей з інтерфейсом, подібним до смартфона, забезпечує інтуїтивне керування аудіосистемою та іншими корисними функціями і підтримує широкий перелік інформаційно-розважальних технологій, таких як Apple CarPlay та Android Auto.

Не забули і про практичність цього універсалу. Складані спинки задніх сидінь пропонують різноманітні можливості для використання і дають змогу зручно розміщувати багаж. Завдяки стійкому до забруднення оздобленню салону буде зручним для тих, хто часто використовує авто для перевезення спортивного інвентарю.

Двигун та КП

Subaru зберігає відданість двигуну SUBARU BOXER понад 50 років завдяки численним перевагам, які він пропонує у порівнянні з іншими типами двигунів. Витривалість та надійність цього двигуна зумовлена його конструкцією: поршні рухаються назустріч один одному в горизонтальній площині, забезпечуючи стабільність та мінімум вібрацій у будь-якій моделі Subaru. Для нового Outback пропонується 2,5-літровий бензиновий двигун, що розвиває потужність в 188 к.с. та крутний момент у 245 Нм.

Трансмісія Lineartronic вирізняється розширеним діапазоном передатних чисел та вдосконаленою гідравлічною системою, яка забезпечує плавне і безступеневе перемикання передач, ефективне та плавне прискорення, належну динаміку руху, а також сприяє зниженню витрати пального.

Привод і підвіска

Симетричний повний привод Subaru (Symmetrical AWD) забезпечує стабільний та безпечний рух по різноманітних поверхнях. Функція активного розподілу крутного моменту Active Torque Split оптимізує передачу потужності на кожне колесо окремо з урахуванням стану дороги, забезпечуючи покращене зчеплення з поверхнею на мокрих і слизьких ділянках.

Повністю розкрити потенціал ходових якостей нового Outback допоможе дворежимна система допомоги під час руху бездоріжжям X-MODE. Сенсорний екран діагоналлю 11,6 дюйма дає змогу зручно перемикатися між режимами [SNOW/DIRT] («сніг/ґрунт») або [D.SNOW/MUD] («глибокий сніг/багнюка»).

Безпека

Модель Outback може похизуватись сучасним комплексом безпеки EyeSight. Він складається з цілого ряду систем. Зокрема Subaru EyeSight включає адаптивний круїз-контроль, функцію запобігання виїзду за межі смуги руху, функція утримання (центрування) в смузі руху Lane Centring Control та функцію утримання автомобіля по центру смуги руху за автомобілем попереду, Preceding Vehicle Adaptive Steering Control, функцію попередження про рушання автомобіля попереду Lead Vehicle Start Alert, функція передаварійного керування дросельною заслінкою Pre-Collision Throttle Management, систему передаварійного гальмування Pre-Collision Braking System, та функцію аварійного кермування в екстрених ситуаціях Autonomous Emergency Steering.

Система контролю стану водія Driver Monitoring System (DMS) Система DMS — передова система безпеки, яка використовує окрему камеру та програмне забезпечення для розпізнавання обличчя для відстеження рівня втоми чи браку уваги. Вона розпізнає до п’яти попередньо зареєстрованих водіїв і дає змогу використовувати персональні налаштування для кожного з них, створюючи умови для зручного та комфортного керування автомобілем відповідно до власних уподобань. Система DMS попереджає водія за допомогою звукових та візуальних сигналів у разі виявлення відволікань чи сонливого стану.

Адаптивні фари з автокоректором допоможуть бути помітними протягом дня й добре бачити вночі. Функція автоматичної зміни напрямку світла фар у поворотах Steering Responsive Headlights (SRH) допомагає краще бачити те, що відбувається за рогом, та автоматичне керування дальнім світлом фар з адаптивним розподілом пучка світла (HBA+ADB) сприяють підвищенню безпеки руху в нічний час. Покажчики повороту інтегровані в C-подібні габаритні ліхтарі, завдяки чому фари мають обтічну і компактну форму та потужний вигляд.

Ціна

В Україні модель пропонується в трьох комплектаціях: Limited, Field та Touring. Ціна на модель в версії Limited стартує з позначки 1 250 000 грн.

Відеоогляд

Subaru Outback
від 1 250 000 грн.
Subaru Outback

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.