Suzuki Jimny

Suzuki Jimny випускається з 1970 року і з тих пір не змінює своєї філософії маленького утилітарного «всюдихода». Рамна конструкція, повний привід і хороша геометрична прохідність дозволили здобути позашляхову славу і стати свого роду візитною карткою компанії Suzuki. Кузов навмисне зробили кубічним, щоб додати трохи брутальності і підкреслити позашляховий потенціал автомобіля. Відсутність звисів і скошений передній бампер, що дозволяє штурмувати високі перепони. Кут в’їзду тут становить 37 градусів, а з’їзду – 49. Заявлений кліренс Jimny – 210 мм.

Зі зміною поколінь Suzuki Jimny обзавівся новим мотором. Тепер під його капотом трудиться 1,5-літровий бензиновий мотор потужністю 102 к.с. і обертовим моментом 130 Нм. Він працює в тісній кооперації з 4-ступінчастою АКП (версії GL і GLX) і системою повного приводу All Grip Pro. У версіях GA і GL доступна 5-ступінчаста “механіка”.

Наш огляд авто

Suzuki Jimny – це просто таки бомба усіх цьогорічних новинок, адже важко знайти інший подібний автомобіль, випуск якого би супроводжувався таким інформаційним розривом. Тим більше круто, що Сузукі Джимні 2019, схожий на легендарний Кубик, бере участь у всеукраїнській акції Авто Року 2020, тож ми очікуємо від Джимні 2019 розривів і на цьому фронті. І наші ведучі – Владислав Матяш та Юрій Рихлик – також не залишилися без вражень, тож, провівши короткий тест драйв, вони зняли огляд авто Suzuki Jimny 2019, щоб відповісти на ті питання, які досі цікавлять імовірних покупців Джимні.

Інші огляди

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.