Toyota C-HR

Представляємо наступного претендента всеукраїнської акції  “Автомобіль року в Україні 2021”. Оновлений компактний кросовер Toyota C-HR дебютував в Україні. Ця модель займає місце в лінійці на щабель нижче  RAV4.

Toyota C-HR в акції «Автомобіль року в Україні» боротиметься за звання «Кросовер/SUV 2021», а також є претендентом у кількох додаткових номінаціях.

Серед переваг C-HR – динамічна зовнішність, високий рівень обладнання та сучасні силові установки.

Наявність в лінійці двигунів відразу двох модифікацій з гібридною силовою установкою (122 та 184 к.с.) дозволяє C-HR боротись за звання «Гібрид».

Оригінальний та динамічний профіль кузова з купеподібною лінією бокового скла та «прихованою» ручкою задніх бокових дверей в купі з новим оформленням фар робить вагомим претендентом у номінації «Дизайн».

Нагадуємо, що наразі триває ознайомча кампанія з авто-претендентами акції «Автомобіль року в Україні 2021». Голосування громадського журі стартує 5 грудня. Не пропустіть також наші огляди з тестування автомобілів-претендентів на Першому автомобільному телеканалі та на  YouTube каналі

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.