Toyota Corolla

Toyota Corolla займає в пантеоні моделей Toyota особливе місце. Виробництво першого покоління стартувало в 1966 році, а в 1997-му Toyota Corolla стала найбільш продаваним в світі легковим автомобілем. Нинішня дванадцята за рахунком генерація отримала три варіанти кузова – 5-дверний хетчбек, універсал і седан, причому, хетчбеку повернули ім’я Corolla замість колишнього Auris. В Україні наразі пропонується авто з кузовом седан.

Особливістю нового покоління Corolla є лінійка двигунів. Говорячи про мотори, варто відзначити, що в компанії роблять велику ставку на гібридні силові агрегати, які займають значну частку ринку в загальних продажах Toyota. Для Corolla пропонується гібридна установка, що складається з бензинового двигуна 1,8 л, який працює за циклом Аткінсона, та електромотора. Сумарна потужність 122 к.с. а витрати пального в місті лише 3,8 літри бензину на 100 км.  Але у шанувальників традиційних ДВЗ немає приводу для занепокоєння – для Corolla пропонується 1,6-літровий атмосферний мотор потужністю 132 к.с.

 

Наш огляд авто

Toyota Corolla за час свого виробництва стала справжньою легендою, особливо у нас в Україні, де Тойота Королла різних поколінь розійшлася великими тиражами. І ця любов до Corolla виникла не просто так, адже ця Toyota втілює в собі більшість якостей сімейних седанів, і Toyota Corolla 2019 не стала винятком – це досі добре зроблений, надійний автомобіль. До того ж він бере участь в акції Авто Року, тож ведучі конкурсу Владислав Матяш і Юрій Рихлик із задоволенням провели тест драйв і огляд Королла 2019. Приємного перегляду!

Інші огляди

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.