Toyota Highlander

Представляємо наступного претендента всеукраїнської акції “Автомобіль року в Україні 2021”. Toyota Highlander дебютував в Україні в новому, вже третьому за рахунком поколінні.

Toyota Highlander в акції «Автомобіль року в Україні» боротиметься за звання «Кросовер/SUV 2021», а також є претендентом у додатковій номінації.

Новий Highlander претендує на звання «Сімейний автомобіль» завдяки тому, що в нього практичний та просторий салон на 7 місць, зі зручною системою трансформації, збалансоване співвідношення висоти кліренсу та керованості, а також повний привід.

Нагадуємо, що наразі триває ознайомча кампанія з авто-претендентами акції «Автомобіль року в Україні 2021». Голосування громадського журі стартує 5 грудня. Не пропустіть також наші огляди з тестування автомобілів-претендентів на Першому автомобільному телеканалі та на  YouTube каналі.

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.