Toyota Proace Verso

Це автомобіль з просторим салоном та практичними рішеннями для найактивнішого способу життя. Модель пропонується у двох варіантах: Shuttle та Premium. Перелік систем комфорту та оснащення версії Premium вражає. Це справжній бізнес-автомобіль. Передні крісла не тільки зручні для дальніх поїздок, а ще й мають функцію масажу.

Салон з окремими кріслами з шкіряним оздобленням. В такому авто зручно не тільки в дорозі, але й провести ділову зустріч. В переліку оснащення ксенонові фари, проекційний Head Up Display, зручна камера заднього огляду та широкий список систем активної безпеки. Єдиний варіант двигуна, що пропонується для моделі Proace Verso в Україні – турбодизель 2,0 л D4-D. Він може компонуватись як з механічною, так і 6-ступеневою автоматичною коробкою передач. В будь якому з варіантів комбіновані витрати пального не перевищують 6,4 л/100 км.

Наш огляд авто

Toyota Proace Verso – настоящий сюрприз для любителей японского бренда. Ведь, по сути, мы имеем дело с коллаборацией французского PSA и японской Totota. Что же вышло общими усилиями инженеров и дизайнеров, смотрите в нашем новом обзоре.

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.