Volvo XC40

Продовжуємо представлення претендентів всеукраїнської акції “Автомобіль року в Україні 2021”.

Модель XC40 є претендентом на звання “Кросовер/SUV”.  Вона дебютувала в варіантах як зі звичайними двигунами внутрішнього згоряння, так і з  гібридною силовою установкою.

Переглянути детальний огляд моделі можна на autoroku.ua

Recharge – це нова лінійка бренду Volvo повністю електричних та гібридних автомобілів Plug-in. Volvo XC40 T5 Plugin Hybrid Recharge в акції «Автомобіль року 2021» буде змагатись за звання «Електромобіль», а також є претендентом ще у кількох додаткових номінаціях.

Передусім Volvo XC40 T5 Plug-in Hybrid Recharge бореться за звання кращого автомобіля на електротязі з силовою установкою, що має можливість зовнішньої зарядки, – в номінації «Електромобіль». Конструкція бензо-електричної силової установки складається з бензинового 1,5-літрового двигуна та електродвигуна. При повністю зарядженій від розетки акумуляторній батареї Volvo XC40 T5 Plug-in Hybrid Recharge може проїхати виключно на електротязі до 50 км.

Якщо більшість авто, що претендують на звання «Сімейний автомобіль» мають ключові переваги в розмірі багажнику, або невисоку ціну, то XC40 переводить поняття сімейного авто в новий вимір. До високого рівня дорожнього просвіту, економічності та практичності салону Volvo додає надзвичайно високий рівень безпеки. Чи не цього для своєї сім’ї кожен прагне в першу чергу?

Volvo XC40 є представником скандинавського дизайну з лаконічними лініями та чистими поверхнями.

Зовнішність, яка поєднує класичні риси моделі та сучасні елементи, надає право XC40 також боротись за звання найкрасивішого авто в номінації «Дизайн».

Крім того, Volvo XC40 також претендує на звання кращого в номінації «Автомобіль преміум сегменту», тому що поєднує високий рівень оснащення, красу  та надсучасні технології.

Нагадуємо, що наразі триває ознайомча кампанія з авто-претендентами акції «Автомобіль року в Україні 2021». Голосування громадського журі стартує 5 грудня. Не пропустіть також наші огляди з тестування автомобілів-претендентів на Першому автомобільному телеканалі та на  YouTube-каналі 

 

 

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.