Конкурс «Автомобіль року в Україні 2019» успішно фінішував 12 лютого, коли пройшла фінальна церемонія нагородження переможців. У цьому році за звання «Легковий автомобіль року» і  «Кросовер / SUV року» боролися 30 моделей, презентованих в Україні протягом минулого року. За традицією їх розбили на різні класи, яких було дев’ять. Є й окремі номінації — «Дизайн» і »Співвідношення ціна / якість».

Абсолютних переможців і переможців в номінаціях обирало журналістське і громадське журі. У журналістське входять 28 автомобільних журналістів з провідних ЗМІ, а членом громадського журі став кожен, хто проголосував на сайті www.autoroku.ua або заповнив анкету в журналі «Автоцентр».

Традиційно, саме після церемонії офіційно стартує наступний «Автомобіль року в Україні». У нинішньому році він обіцяє стати більш представницьким за кількістю конкурсантів, так як виробники пообіцяли привести більше 60 новинок, які з’являться протягом року.

А ось як розподілялися бали журналістського і громадського журі між учасниками конкурсу, ви можете дізнатися з інфографіки, яку ми для вас підготували:

COTY2019_EV

COTY2019_Mini

У бізнес-класі Toyota Camry не оцінювалась, так як за регламентом конкурсу, учасник, який переміг в одній з головних номінацій, не може претендувати на перемогу в класі.

COTY2019_Luxury

COTY2019_Mini_SUV

COTY2019_Compact_SUV   COTY2019_FullSize_SUV

COTY2019_Price

Автомобиль года в Украине

COTY2019