Офіційні умови акції «Автомобіль року в Україні 2012»

Голосування в акції «Автомобіль року в Україні 2012» проводиться з 28 листопада по 31 грудня 2011 року.

У Всеукраїнській акції «Автомобіль року в Україні 2012» беруть участь нові моделі, що дебютували на вітчизняному ринку з 20 листопада 2010 р. до 20 листопада 2011 р. (за інформацією офіційних дистрибуторів) і не брали участі у попередніх акціях «Автомобіль року в Україні».

Автомобілі-переможці акції у основних номінаціях визначаються за сумою балів, набраних за результатами голосування двох журі: Громадського та Журналістського. Автомобілі-переможці акції у додаткових номінаціях визначаються за результатами голосування тільки Громадського журі. Автомобіль-переможець акції у номінації «Гібридний автомобіль» визначається тільки за результатами голосування Журналістського журі. Автомобілі-переможці, визначені за результатами підрахунку голосів, будуть оголошені на початку лютого 2012 року.

У Громадському журі можуть взяти участь усі бажаючі громадяни України, яким виповнилось 18 років. Взяти участь у голосуванні можна двома способами:
1) Заповнити спеціальну анкету для голосування, що розміщена у друкованих ЗМІ: «Автоцентр», «Автобазар» і надіслати її до 31 грудня 2011 р., обов’язково вказавши зворотну адресу: поштою за адресою – 04112, м. Київ, вул. Дегтярівська, 52, «Авто року 2012»; факсом – (044) 206-56-66; кур’єром за адресою – м. Київ, вул. Дегтярівська, 52, «Авто року 2012». Копії розміщених у друкованих ЗМІ анкет до розгляду прийматися не будуть. Анкети, що отримані після «15» січня 2012 року прийматися до уваги при підрахунку голосів не будуть, і відповідно не будуть приймати участі в розіграші подарунків.
2) Проголосувати через Інтернет на сайті www.autoroku.ua після відповідної авторизації. Прийматиметься не більше одного голосу від однієї особи, і виключно з ІР, які територіально належать Україні. Подробиці – на сайті www.autoroku.ua. Обробку анкет для голосування Громадського журі забезпечує Виконавча дирекція акції. Телефон/факс: (044) 206-56-66, e-mail: [email protected]

Серед усіх анкет Громадського журі, врахованих при підрахунку голосів, будуть розіграні подарунки. Розіграш відбудеться шляхом жеребкування після визначення результатів акці. Переможці будуть поінформовані представниками Організатора по телефону протягом п’яти днів з дня проведення розіграшу про місце і час отримання подарунків. Подарунки можуть бути видані після пред’явлення паспорта та ідентифікаційного коду. Головний подарунок (автомобіль Renault Megane) надається АТ «Рено Україна». Оподаткування вартості головного подарунку провадиться відповідно до чинного законодавства України АТ «Рено Україна».

Організатор не несе відповідальності стосовно подальшого використання подарунків після їх одержання, та за неможливість скористатись наданим подарунком з будь-яких причин.

Подарунки можна отримати не пізніше «31» березня 2012 року.
Зовнішній вигляд подарунків може відрізнятись від опублікованого.
Подарунки не обмінюються та у грошовому еквіваленті не виплачуються. Організатор залишає за собою право змінювати подарунки.

У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення даних Офіційних умов, та/або Положення про проведення акції, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих даними умовами та/або Положенням про проведення акції, остаточне рішення приймається Організатором відповідно до вимог діючого законодавства України. Рішення Організатора стосовно всіх питань, пов’язаних з проведенням акції, вважаються остаточними і розповсюджуються на всіх її учасників.

Організатор залишає за собою право змінювати умови, строки проведення акції, порядок видачі подарунків, призупиняти чи скасовувати проведення акції.

Організатор не несе відповідальності за порушення учасниками акції прав третіх осіб. Організатор не несе відповідальності за зміну умов акції у випадку виникнення обставин непереборної сили, які не залежать від волі Організатора, але впливають на хід акції.

Приймаючи участь в акції тим самим кожен учасник підтверджує факт ознайомлення з даними Офіційними умовами і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення учасником акції цих Офіційних умов або відмова учасника акції від належного виконання цих Офіційних умов вважається відмовою учасника акції від участі в акції, та отримання подарунків, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора та/або інших осіб будь-якої компенсації.

Ці Офіційні умови можуть бути змінені та/або доповнені Організатором протягом всього строку проведення акції. Зміна та/або доповнення цих Офіційних умов можливі у випадку їх затвердження Організатором та їх оприлюднення на сайті www.autoroku.ua. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Офіційних умов.

Питання стосовно проведення акції, які не врегульовані цими Умовами регулюються Положенням про проведення акції.

Участь в акції означає угоду з усіма її умовами.