Партнери 2014 року

Головний автомобільний партнер:

Паливний партнер мережа АЗС Shell:

ЄврокарТОВ «Єврокар» – офіційний постачальник автомобілів ŠKODA в Україні. Підприємство працює з березня 2002 року і надає послуги через дилерську мережу, яка покриває всю територію України і має сертифікати якості ŠKODA Auto a.s. Дилерська мережа «Єврокар» є однією з найбільших в Україні, вона визнана кращою в Європі в сфері організації роботи сервісної мережі і рівня оснащення станцій технічного обслуговування автомобілів. ShellКомпания «Шелл» – один зі світових лідерів в енергетичній та нафтохімічній галузі. Сьогодні компанія працює в більш ніж 90 країнах світу, загальна кількість співробітників перевищує 90 000 чоловік. У 2006 році була створена компанія з експлуатації мережі АЗС під брендом Shell в Україні. Зараз мережа АЗС Shell налічує 173 станції в 20 областях України, обслуговуючи близько 50 000 чоловік щодня.

Страховий партнер:

Офіційний інтернет-магазин:

БрокбізнесСтрахова компанія «БРОКБІЗНЕС» заснована у 1993 року. В цьому році компанія святкує 20-річчя своєї діяльності. Має членство в МТСБУ, є однією з чотирьох компаній засновників Аграрного Страхового Пула України. У 2009 році першою на ринку України отримала Сертифікат відповідності системи менеджменту якості ISO у версії 9001:2008, а у 2013 році підтвердила його. Рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» в 2013 році підтвердило рейтинг фінансової стійкості на рівні «uaAA-» за національною шкалою. Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» має 44 ліцензії. Регіональна мережа налічує понад 50 підрозділів по всій території України. База АвтозвукаКомпанія «База Автозвука» – це мережа магазинів автоелектроніки та інтернет-магазин avtozvuk.ua з доставкою по всій Україні. Компанія працює на ринку України вже більше 11 років. У каталозі компанії представлено більше 10 000 товарів автоелектроніки. Безкоштовна доставка, низькі ціни, широкий асортимент і високий рівень обслуговування. “База Автозвука” – вся автоелектроніка!

Шинний партнер:

Спонсор призів:

NokianКомпанія «Нокіан Шина» – офіційний представник фінського концерну Nokian Tyres в Україні, одного з найбільших виробників шин у світі. «Нокіан Шина» розпочала свою діяльність в Україні в 2006 році та займає одну з лідерських позицій на ринку України. Компанія пропонує широкий асортимент шин високої якості з найсучаснішими екологічними технологіями. PHILIPSPhilips Automotive – провідний світовий постачальник ламп для автомобільної промисловості і підприємств сервісного обслуговування автомобілів з 1914 року. Продукція Philips Automotive виготовляється з високоякісних матеріалів і проходить найсуворіші випробування. Розробки Philips дозволяють збільшити загальну видимість і освітлення дороги, забезпечують максимальну активну безпеку на дорозі і зручність водіння для клієнтів.

Офіційне моторне масло G-Energy:

Головний телепартнер:

G-EnergyG-Energy – це синтетичні і напівсинтетичні моторні масла, призначені для найсучасніших двигунів легкових автомобілів. G-Energy виробляється компанією Gazpromeft Lubricants Italia SpA в м. Барі (Італія).

Головний радіопартнер:

Авторадіо – надійний друг кожного, хто частину свого життя проводить у дорозі. Кожного дня, сідаючи за кермо, мільйони людей вмикають Авторадіо, точно знаючи: тут – актуальна та перевірена інформація плюс улюблена музика – все, що зробить поїздку легкою і захоплюючою. Сьогодні Авторадіо дає своїм слухачам все більше корисного контенту: пробки, стан доріг, експертні думки юристів з актуальних для автомобілістів питань і навіть нюанси роботи міжнародних аеропортів. Також усім, хто їздить по дорогах України – на водійському або пасажирському сидінні – Авторадіо з радістю дарує велику порцію особливого настрою: щогодини 30 хвилин лише музики!

Медіа-підтримка:

ДеПо«ДеПо» – скорочення від «Діловий портал». Це інформаційний український онлайн-проект, який дивиться на світ очима українського бізнесу та середнього класу і дає можливість читачам бути в курсі основних бізнес-подій та інформації ділового характеру. «ДеПо» – це фабрика думок про економіку, бізнес, політику і про життя середнього класу. Погляди “виготовляють” ньюсмейкери, блогери й штатні журналісти видавництва.

«КОНТРАКТИ» – впливовий діловий тижневик. Понад 20 років «Контракти» дають читачам системну, дозовану і ретельно підібрану ділову інформацію, відображають найважливіші ринкові тенденції, пишуть про досвід успішних компаній. Кращі автори і менеджери країни діляться з читачами своїми думками, ідеями й стратегіями на сторінках «Контрактів».

Перший Автомобільний ТелеканалПерший Автомобільний – єдиний в Україні спеціалізований телеканал, присвячений автомобільній тематиці. Входить до Медіагрупи «Автоцентр», транслюється з 2008 р. В ефірі – програми, створені продакшн-студією «Світ ТВ»: випуски новин, автотести, поради та рекомендації експертів авторинку, репортажі з автовиставок і презентацій, а також всесвітньо відомі тележурнали і кращі світові автошоу. Перший Автомобільний телеканал входить в Top-10 рейтингових телеканалів України по чоловічий аудиторії. Доступний глядачам на супутнику Amos-2. Аудиторія каналу складає 9 млн. осіб.

Медіа-підтримка:

Автоцентр«Автоцентр» – щотижневий автомобільний журнал і флагман Медіагрупи «Автоцентр». Видається з 1997 року. Містить порівняльні тести автомобілів, практичні поради щодо їх вибору, експлуатації та ремонту, страхуванню та купівлі в кредит; аналітику авторинку, інтерв’ю з керівниками автобізнесу; репортажі про головні події в світі авто- і мотоспорту; історію автобудування; ціни на нові автомобілі.

Автобазар«Автобазар» – щотижневий каталог оголошень з купівлі-продажу транспортних засобів та супутніх товарів. Видання Медіагрупи «Автоцентр», друкується з 1997 року. З 2008 року входить до Книги рекордів України як «Найтовстіша газета України». Публікуються приватні оголошення про продаж і купівлю легкових і вантажних. автомобілів, автобусів, спецтехніки, мототранспорту, водного транспорту, запчастин та пропозиції щодо сервісу автомобілів зі всієї України, а також новини й розважальна інформація.

Motor newsMotor News – щомісячний глянцевий журнал про амбітні та ексклюзивні автомобілі. Видання Медіагрупи «Автоцентр», друкується з 1996 року. Містить інформацію про нові автомобілі та мотоцикли, репортажі зі світових автовиставок. Знайомить з електронними новинками, подіями у світі автоспорту.