Масляний партнер

total-logo
Total (ТОТАЛ) — інтегрована енергетична компанія, виробник і постачальник енергоресурсів у світовому масштабі. Основними напрямами діяльності компанії є розвідка і видобуток нафти та природного газу, переробка нафти та природного газу, розробка хімічної продукції, маркетинг і сервіс (зокрема, мастильні матеріали, автозаправні станції).

Компанія Total виробляє велику кількість оригінальних мастильних матеріалів для Mazda, Infinity, Nissan Datsun, Honda, Renault, Dacia і GM. Мастила компанії Total застосовують під час першої заводської заливки такі автомобільні виробники як Renault, Peugeot, Citroen, GreatWall, KIA, Hyundai та Suzuki. Крім того, гамма моторних мастил, яку виробляє ця компанія, здобула офіційне схвалення всіх американських, європейських, корейських і японських автовиробників.

«ТОТАЛ Україна», дочірнє підприємство нафтохімічного концерну Total, постачає на український ринок автомобільні мастильні матеріали Total і ELF. Філія компанії в Україні відкрилася у 2010 р. «ТОТАЛ Україна» пропонує повний спектр спеціалізованих послуг, передових рішень і продукції в основних видах ділової активності: мастильні матеріали для автомобільної промисловості, широку гамму індустріальних мастильних матеріалів, полімермодифікований бітум, спеціальні рідини та пакети присадок. Детальніша інформація доступна на сайтах www.total.ua, www.elf.ua.


Страховий партнер

ukraine_rgbСтрахова компанія «АХА Страхування» – один з лідерів на ринку ризикового страхування України, входить до міжнародної фінансової Групи AXA (Франція). Восьмий рік поспіль AXA – страховий бренд №1 у світі (за результатами міжнародного агентства Interbrand). Сьогодні в Україні компанії довіряє більше півмільйона клієнтів. Страхова компанія «АХА Страхування» спеціалізується на: автострахуванні (КАСКО), майновому страхуванні, страхуванні цивільно-правової відповідальності (ОСЦПВ), страхуванні від нещасних випадків, медичному страхуванні, та інших видах страхування. Лідер Національної Премії Insurance TOP в номінації «Автострахування», 2015.


Фінансовий партнер

ca-2l_3c-rvbПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» – сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі – Credit Agricole Group (Франція). Група є лідером на ринку банківських послуг для приватних клієнтів у Франції та одним з найбільших банків у Європі. КРЕДІ АГРІКОЛЬ працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг як для приватних клієнтів, так і для бізнесу. ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» є лідером у сфері автокредитування приватних осіб. Банк співпрацює більш ніж з 300 автосалонами, є ексклюзивним фінансовим партнером багатьох автомобільних брендів, що надає змогу пропонувати своїм клієнтам привабливі умови при кредитуванні практично всіх марок автомобілів. Процес автокредитування в ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» відповідає стандарту з якості ISO 9001:2008.  Банк також активно розвиває послуги з автострахування, включаючи придбання полісу КАСКО та ОСАГО. Надійність та ділову репутацію ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги FITCH, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 470 000 приватних та 33 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, агровиробники, великі українські компанії та міжнародні корпорації.


Шинний партнер

Nokian Компанія «Нокіан Шина» – офіційний представник фінського концерну Nokian Tyres в Україні, одного з найбільших виробників шин у світі. «Нокіан Шина» розпочала свою діяльність в Україні в 2006 році та займає одну з лідерських позицій на ринку України. Компанія пропонує широкий асортимент шин високої якості  у виробництві яких застосовані найсучасніші технологіі.

Шини Nokian Tyres  – гарантія вашої безпеки


Призові партнери

gazserviceПрогресивна компанія «Сервіс Газ» більше 10 років працює на ринку України і є ексклюзивним представником ряду відомих виробників автомобільного газобалонного обладнання. Науково-технічний навчальний центр «Сервіс Газ Україна» виконує дослідні та навчальні функції. Фахівці дослідного та навчального центру проводять семінари та навчання спеціалістів з встановлення газобалонного обладнання на власній базі і по всій Україні. Мережа СТО, яка працює під патронатом ТОВ «Сервіс Газ України», користується результатами роботи власного наукового центру. Фахівці мережі СТО постійно підвищують свій рівень, що йде на користь клієнтам.


osram-logoКомпанія OSRAM  – німецький виробник різноманітних джерел світла, що має більш ніж 100-річну історію діяльності, є провідним постачальником автомобільних ламп на автомобільні конвеєри та ринок післяпродажного обслуговування автомобілів по всьому світу. Продукція OSRAM відповідає найвищим стандартам якості. На українському ринку афтермаркету компанія пропонує широкий спектр продуктів, які дозволяють збільшити освітлення та загальну видимість дороги, забезпечуючи таким чином максимальну безпеку та комфорт для своїх клієнтів за кермом.