Масляний партнер

total-logo
Total (ТОТАЛ) — інтегрована енергетична компанія, виробник і постачальник енергоресурсів у світовому масштабі. Основними напрямами діяльності компанії є розвідка і видобуток нафти та природного газу, переробка нафти та природного газу, розробка хімічної продукції, маркетинг і сервіс (зокрема, мастильні матеріали, автозаправні станції).

Компанія Total виробляє велику кількість оригінальних мастильних матеріалів для Mazda, Infinity, Nissan Datsun, Honda, Renault, Dacia і GM. Мастила компанії Total застосовують під час першої заводської заливки такі автомобільні виробники як Renault, Peugeot, Citroen, GreatWall, KIA, Hyundai та Suzuki. Крім того, гамма моторних мастил, яку виробляє ця компанія, здобула офіційне схвалення всіх американських, європейських, корейських і японських автовиробників.

«ТОТАЛ Україна», дочірнє підприємство нафтохімічного концерну Total, постачає на український ринок автомобільні мастильні матеріали Total і ELF. Філія компанії в Україні відкрилася у 2010 р. «ТОТАЛ Україна» пропонує повний спектр спеціалізованих послуг, передових рішень і продукції в основних видах ділової активності: мастильні матеріали для автомобільної промисловості, широку гамму індустріальних мастильних матеріалів, полімермодифікований бітум, спеціальні рідини та пакети присадок. Детальніша інформація доступна на сайтах www.total.uawww.elf.ua.


Страховий партнер

ukraine_rgbСтрахова компанія «АХА Страхування» – один з лідерів на ринку ризикового страхування України, входить до міжнародної фінансової Групи AXA (Франція). Восьмий рік поспіль AXA – страховий бренд №1 у світі (за результатами міжнародного агентства Interbrand). Сьогодні в Україні компанії довіряє більше півмільйона клієнтів. Страхова компанія «АХА Страхування» спеціалізується на: автострахуванні (КАСКО), майновому страхуванні, страхуванні цивільно-правової відповідальності (ОСЦПВ), страхуванні від нещасних випадків, медичному страхуванні, та інших видах страхування. Лідер Національної Премії Insurance TOP в номінації «Автострахування», 2015.


Фінансовий партнер

ca-2l_3c-rvbПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» – сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі – Credit Agricole Group (Франція). Група є лідером на ринку банківських послуг для приватних клієнтів у Франції та одним з найбільших банків у Європі. КРЕДІ АГРІКОЛЬ працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг як для приватних клієнтів, так і для бізнесу. ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» є лідером у сфері автокредитування приватних осіб. Банк співпрацює більш ніж з 300 автосалонами, є ексклюзивним фінансовим партнером багатьох автомобільних брендів, що надає змогу пропонувати своїм клієнтам привабливі умови при кредитуванні практично всіх марок автомобілів. Процес автокредитування в ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» відповідає стандарту з якості ISO 9001:2008.  Банк також активно розвиває послуги з автострахування, включаючи придбання полісу КАСКО та ОСАГО. Надійність та ділову репутацію ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги FITCH, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 470 000 приватних та 33 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, агровиробники, великі українські компанії та міжнародні корпорації.


Шинний партнер

NokianКомпанія «Нокіан Шина» – офіційний представник фінського концерну Nokian Tyres в Україні, одного з найбільших виробників шин у світі. «Нокіан Шина» розпочала свою діяльність в Україні в 2006 році та займає одну з лідерських позицій на ринку України. Компанія пропонує широкий асортимент шин високої якості  у виробництві яких застосовані найсучасніші технологіі.

Шини Nokian Tyres  – гарантія вашої безпеки


Призовий партнер

protec-2Компанія «АвтоПроТек» – імпортер і дистрибьютор в Україні автомобільних поліуретановых плівок від відомих американських виробників 3M, SolarGard (ClearShield), LLumar, SunTek. Завдання компанії – виведення на ринок і популяризація інноваційного продукту – захисної плівки для захисту поверхні кузова автомобіля від пошкоджень і зносу.

 


Паливний партнер

upg_1ПП «Укрпалетсистем» – провідна українська компанія, що працює на ринку паливно-мастильних матеріалів України з 2003 року. У зв’язку зі зростанням продажів у 2008 році було прийнято рішення відокремити два основних напрямки роботи: оптові продажі (залізничні, бензовозні норми) та роздрібні продажі (розвиток мережі автозаправних станцій під торгівельною маркою UPG).
Компанія «Укрпалетсистем» сьогодні – це розгалужена мережа власних АЗС та баз оптової торгівлі пальним, що охоплює всю територію України. Мережа АЗС «UPG» представлена у 15 областях України.

Запорукою успішного та сталого розвитку ПП «УКРПАЛЕТСИСТЕМ», а саме торгівельної марки UPG є співпраця з провідним нафтопереробним заводом Республіки Білорусь. Вся продукція, що реалізується мережею АЗС UPG відповідає ДСТУ, Euro 5 і обов’язково супроводжується паспортом якості виробника, а саме Мозирського НПЗ (Республіка Білорусь). За результатами досліджень пальне Мозирського НПЗ (Республіка Білорусь) має найвищу якість серед представлених на ринку України компаній виробників.

Іншим важливим напрямком діяльності є реалізація споживчих і супутніх товарів в магазинах при АЗК. Також активно розвивається мережа VIVO café, яка працює в унікальному для України форматі. Особливість кафе в тому, що, в такому не типовому місці як АЗС, кожен гість може спробувати різноманітні страви, які приготовані та подані з любов’ю.  У VIVO café все створено для комфорту відвідувачів.  Основа меню – страви українська та європейської кухні.


Партнер краси

Історія мережі салонів краси Jean Louis David розпочалася в шістдесятих роках минулого століття. Перукар Жан Луї Давид став популярним у Парижі завдяки тому, що почав застосовувати на той момент ексклюзивну техніку стрижки – градуювання.

Завдяки успіху в засобах масової інформації, а також досвіду в області бізнесу, Jean Louis David створив справжню імперію, розширивши мережу своїх салонів за допомогою франшизи. На сьогоднішній день у світі працює понад тисячу салонів краси Jean Louis David. За численністю мережа займає перше місце на європейському та друге місце на світовому ринку.

Традиції засновника живуть і до нині: кожен сезон в Парижі під керівництвом арт-директора Jean Louis David Франка Переза розробляються колекції з сезонними стрижками і фарбуваннями.