ПОЛОЖЕННЯ про проведення акції «АВТОМОБІЛЬ РОКУ В УКРАЇНІ 2019»

 1. Організатор акції – Товариство з обмеженою відповідальністю «АВТОМЕДІАГРУП» за участі ВГО «Клуб автомобільних журналістів України» (КАЖУ) та за підтримки Всеукраїнської Асоціації Автомобільних Імпортерів і Дилерів (ВААІД), Асоціації автовиробників України «УкрАвтопром» (УАП), Транспортної академії України (ТАУ) та Федерації роботодавців автомобільної галузі України (ФРАУ).

  Акція діє з 01 червня 2018 р. по 15 березня 2019 р. на всій території України (виключення можуть становити тимчасово окуповані території та території, на яких проводиться ОСС (АТО).

 2. Мета акції – сприяння розвитку автомобільного ринку України шляхом популяризації нових моделей автомобілів, ефективних методів роботи автомобільних компаній та чесної конкуренції.
 3. На час проведення акції, для вирішення організаційних та робочих питань, Організатор створює Виконавчу дирекцію з проведення Всеукраїнської акції «Автомобіль року в Україні 2019» та забезпечує необхідні умови для її роботи. Організатор призначає Виконавчого директора акції, який очолює Виконавчу дирекцію. До складу Виконавчої дирекції входить представник Клубу автомобільних журналістів України у статусі заступника Виконавчого директора.
 4. Організатор створює Наглядову раду акції. До складу Наглядової ради входять офіційні представники компаній/організацій, акції які заявляють автомобілі до участі в акції та по одному представнику від Всеукраїнської Асоціації Автомобільних Імпортерів і Дилерів (ВААІД), Асоціації автовиробників України «УкрАвтопром» (УАП), Транспортної академії України (ТАУ) та Федерації роботодавців автомобільної галузі України (ФРАУ). Вони першочергово отримують інформацію про хід акції, а також мають право вносити зауваження і пропозиції до Виконавчої дирекції щодо проведення акції. Наглядова Рада формується шляхом надання Виконавчий Дирекції заявок від компаній/організацій, акції які заявляють автомобілі до участі в акції, ВААІД, УАП, ТАУ, ФРАУ, в яких вказується представник, якого направляють в Наглядову раду акції, до 10 листопада 2018 року.
 5. Для підтвердження об’єктивності акції та її результатів Організатор залучає зовнішнього незалежного аудитора – Товариство з обмеженою відповідальністю «БЕЙКЕР ТІЛЛІ УКРАЇНА» (далі – Аудитор).
   
 6. Оголошення результатів акції проводиться публічно. Формат та сценарій вручення відзнак переможцям затверджуються Виконавчою дирекцією.
 1. Автомобілі – учасники акції

7.1. Як претенденти на нагороди у номінаціях акції «Автомобіль року в Україні 2019» розглядаються нові моделі автомобілів, які на момент початку акції випускаються не більше двох років і були вперше офіційно представлені і надійшли у продаж в Україні з 1 листопада 2017 року до 20 листопада 2018 року (за інформацією офіційних представництв автомобільних брендів) не брали участь у акції «Автомобіль року в Україні 2018» та участь яких забезпечена організаційним внеском. Модифікації з незначними змінами лише у зовнішньому вигляді та у комплектації (включаючи двигуни) як нові моделі не розглядаються.

7.2. З 1 червня 2018 року Виконавча дирекція розпочинає прийом попередніх заявок на участь у акції (без вступного внеску). Подання попередньої заявки не накладає на компанію жодних зобов’язань щодо участі в заході. Після подання попередньої заявки за бажанням заявника автомобіль може бути представлений на одному з попередніх тестів автомобілів щодо яких подані попередні заявки на участь у конкурсі та випробуваний у його ході всіма членами Журналістського журі конкурсу. Підтвердивши прийняття попередньої заявки, Виконавча дирекція підтверджує відповідність зазначеної в ній моделі вимогам до учасників акції і не зможе відмовити у прийнятті офіційної заявки через невідповідність критеріям відбору. Попередньо заявляти автомобілі на участь в акції можна з дня їх офіційної презентації в Україні і до 12 жовтня 2018 року. Учасникам, які заявили автомобілі шляхом подання попередніх заявок, буде надана можливість прийняти участь в одному з заходів «Автопробіг», які проводяться Організатором. 

7.3. З 16 жовтня до 10 листопада 2018 року компанія може внести офіційну заявку на участь конкретного автомобіля в акції у звичайному режимі, або відмовитися від участі не подавши в цей термін офіційну заявку – автоматично скасувавши таким чином власну попередню заявку, якщо вона вже була подана у Виконавчу дирекцію.

7.4. Розподіл автомобілів-претендентів за номінаціями здійснюється Виконавчою дирекцією  з урахуванням заяв офіційних дистрибуторів автомобілів. За наявності у номінації менше трьох автомобілів-претендентів Виконавча дирекція має право зняти цю номінацію з розгляду Журналістського та Громадського журі та перевести автомобілі-претенденти в інші номінації у відповідності з технічними параметрами даних автомобілів, повідомивши про це Наглядову раду акції та Аудитора.

7.5. Фінальний список автомобілів-учасників акції формується експертами Виконавчої дирекції після остаточного підтвердження сплати організаційного внеску та передається до Наглядової ради акції та Аудитора до 16 листопада 2018 року.

7.6. У будь-якому випадку автомобіль, який не відповідає вимогам наведеним у пункті 7.1. або щодо якого не сплачено організаційний внесок до 20 листопада 2018 року не може приймати участь в акції. При невиконанні будь-якої з цих умов на 20 листопада 2018 року Виконавча дирекція має право не допустити заявлений автомобіль до участі у конкурсі.

 1. Номінації

8.1. Визначення номінацій акції здійснює Виконавча дирекція та передає до Наглядової ради акції та Аудитора. Попередній перелік визначається до початку прийому офіційних заяв від офіційних дистрибуторів. Остаточний перелік основних, додаткових та спеціальних номінацій та розподіл автомобілів по номінаціям Виконавча дирекція затверджує до 20 листопада 2018 року.

8.2. Виконавча дирекція акції може вводити основні, додаткові та спеціальні номінації додатково за власним бажанням чи за поданням партнерів та спонсорів, затверджуючи їх на своєму засіданні. Після затвердження їх список передається до Наглядової ради акції та Аудитору.

8.3. Головні номінації та попередній перелік основних номінацій наводиться у Додатку А до цього Положення. Остаточний перелік основних номінацій додається до цього Положення у якості Додатку A1 після затвердження його Виконавчою дирекцією.

8.4. Визначення номінацій:

8.4.1. Основні номінації – номінації сформовані у відповідності до прийнятої традиційної європейської та північноамериканської класифікації легкових автомобілів. До цих номінацій належать: Клас міні, Малий клас, Компактний клас, Середній клас, Бiзнес-клас, Люкс-клас, Малий кросовер, Компактний кросовер, Середньорозмiрний кросовер, Повнорозмiрний кросовер, Мінівен, Пікап, Купе та кабріолет, Вантажопасажирський автомобіль, Суперкар, Електромобіль та номінації створені рішенням Виконавчої дирекції шляхом більшої деталізації згаданих класифікацій.  Переможці у цих номінаціях визначаються шляхом комплексної оцінки усіх динамічних та споживчих характеристик автомобілів-учасників конкурсу

8.4.2 Головні номінації – номінації в яких визначається два абсолютні переможці акції серед автомобілів-учасників що беруть участь у основних номінаціях конкурсу. Переможці у цих номінаціях визначаються шляхом комплексної оцінки усіх динамічних та споживчих характеристик автомобілів-учасників конкурсу.

8.4.2.1.  Головна номінація «Легковий автомобіль  2019 року в Україні» – номінація у якій беруть участь легкові автомобілі – учасники Акції, заявлені в Основних номінаціях: Клас міні, Малий клас, Компактний клас, Середній клас, Бiзнес-клас, Люкс-клас, Мінівен, Купе та кабріолет, Суперкар та похідні від них створенні рішенням Виконавчої дирекції шляхом їх більшої деталізації а також автомобілі – учасники номінації Електромобіль що за типом визначені як легкові автомобілі . 

8.4.2.2. Головна номінація «Кросовер/SUV  2019 року в Україні» – номінація, у якій  беруть участь автомобілі SUV – учасники Акції, заявлені в  Основних номінаціях: Малий кросовер, Компактний кросовер, Середньорозмiрний кросовер, Повнорозмiрний кросовер та Пікап та похідні від них створенні рішенням Виконавчої дирекції шляхом їх більшої деталізації, а також автомобілі – учасники номінації Електромобіль що за типом визначені як кросовери/SUV.

8.4.3. Додаткові номінації – номінації у яких беруть всі автомобілі – учасники Основних номінацій Акції. Оцінювання учасників номінації та визначення їх переможців здійснюється лише за одним критерієм, що винесений у назву номінації

8.4.3.1. У додатковій номінації «Співвідношення ціна/якість» – автомобілі – учасники Акції оцінюються лише за співвідношенням показників ціни та споживчих якостей.

8.4.3.2. У додатковій номінації «Дизайн» – автомобілі – учасника Акції оцінюються лише за дизайном.

8.4.4. Спеціальні номінації – номінації, сформовані Виконавчою дирекцією за довільним принципом на основі тих чи інших ознак, спільних для автомобілів – учасників номінації. Учасники Спеціальних номінацій не беруть участь у Головних та Додаткових номінаціях.

8.4.4.1. У спеціальній номінації  Спортивні модифікації – беруть участь легкові автомобілі та автомобілі SUV – учасники Акції які відповідно до своїх технічних специфікацій, заяв офіційних дистрибуторів автомобілів та рішень Виконавчої Дирекції є спортивними модифікаціями певних моделей автомобілів та мають достатні конструктивні відмінності від них.

8..5. Попередній перелік додаткових та спеціальних номінацій наводиться у Додатку Б до цього Положення. Остаточний перелік додаткових та спеціальних номінацій додається до цього Положення у якості Додатку Б1 після затвердження його Виконавчою дирекцією. 

 1. Громадське журі

9.1. У Громадському журі можуть взяти участь усі бажаючі громадяни України, яким виповнилося 18 років. Для цього необхідно заповнити спеціальну анкету для голосування і надіслати її до 13 січня 2019 року на адресу Виконавчої дирекції акції будь-яким із сучасних комунікаційних шляхів:

– поштою за адресою: 01135, м. Київ, вул. Золотоустівська, 50;                                           

– кур’єром за адресою: Київ, вул. Золотоустівська, 50;

– через Інтернет після відповідної авторизації;

9.2. Анкети для голосування Громадського журі з інформацією про автомобілі-претенденти розміщуються у тижневику «Автоцентр» протягом листопада-грудня 2018 р. та в мережі Інтернет протягом листопада-січня 2018-2019 рр. на сайті www.autoroku.ua.

9.3. Виконавча дирекція акції приймає до розгляду тільки одну анкету від однієї особи за умови надання даних, які дозволяють ідентифікувати особу: ПІБ, номер телефону.

9.4. Голосування через Інтернет (в тому числі через www.autoroku.ua) дозволено виключно для тих IP-адрес, які територіально належать Україні (виключення можуть становити  тимчасово окуповані території та територій, на яких проводиться Операція об’єднаних сил (ООС). При цьому, у випадку виникнення ситуації, коли буде здійснено голосування з IP-адрес, які розташовані на тимчасово окупованих територіях та територіях, на яких проводиться ОСС , Організатор може на власний розсуд: а) приймати до уваги зазначені голоси, однак не допускати їх до розіграшу заохочень, б) навіть допустивши до розіграшу заохочень – на власний розсуд приймати рішення про можливість вручення заохочень, якщо таке буде ускладнене через незалежні від Організатора причини).

9.5. Голоси Громадського журі, отримані за поліграфічними анкетами та електронними анкетами через Інтернет, та/або надіслані з використанням мобільних пристроїв обліковуються окремо і об’єднуються в загальний результат як сума голосів, отриманих від кожного з цих каналів за відповідний автомобіль.

9.6. Взявши участь в Акції, особи дають свою згоду на те, що їхні персональні дані, фото- і відеоматеріали з їхньою участю можуть бути використані в публічних заходах, які проводяться Організатором в рамках даної Акції та можуть бути використані Організатором та іншими уповноваженими ним особами в рекламних цілях, в тому числі в друкованих, аудіо-та відеоматеріалах, без виплати будь-якої винагороди. Авторські права на такі матеріали належать Організатору. Детальна інформація з обробки персональних даних розміщена в Додатку В.

 1. Журналістське журі

10.1. Склад Журналістського журі формується з компетентних представників засобів масової інформації (ЗМІ), які входять до складу КАЖУ та відповідають певним кваліфікаційним вимогам. А саме: мають стійкі навички безпечного та захисного водіння, певну контраварійну підготовку,  особисто займаються споживчим тестуванням автомобілів та представляють одне з провідних автомобільних ЗМІ, або обіймають посаду редактора автомобільної рубрики в провідному діловому або чоловічому ЗМІ, або мають стаж роботи в автомобільній журналістиці більше 15 років,

10.2. До складу Журналістського журі за поданням КАЖУ можуть бути запрошені інші компетентні представники ЗМІ, що відповідають певним кваліфікаційним вимогам. А саме: мають стійки навички безпечного та захисного водіння, певну контраварійну підготовку, особисто займаються споживчим тестуванням автомобілів та представляють одне з провідних автомобільних ЗМІ, або обіймають посаду редактора автомобільної рубрики в провідному діловому або чоловічому ЗМІ, або мають стаж роботи в автомобільній журналістиці більше 15 років.

10.3. Члени Журналістського Журі повинні сумлінно відноситись до виконання своїх обов’язків члена Журналістського Журі, дбайливо ставитись до автомобілів під час тест-драйвів в рамках Акції, не допускати їх пошкодження, пошкодження майна третіх осіб, завдання шкоди здоров’ю будь-яких осіб, в тому числі внаслідок ДТП.

10.4. У випадку, якщо буде виявлена невідповідність члена Журналістського Журі вимогам, вказаним в п. п. 10.1. – 10.3. Положення, або його дії призведуть до пошкодження наданого для тестування в рамках Акції автомобіля, пошкодження в ході Акції майна третіх осіб, завдання шкоди здоров’ю будь-яких осіб, в тому числі внаслідок ДТП- Виконавча Дирекція має право виключити його зі складу Журналістського журі своїм рішенням на будь-якому етапі проведення Акції.

10.5. Члени Журналістського журі мають право особисто протестувати всі автомобілі, які попередньо заявлені до участі в акції «Автомобіль року в Україні 2019». Компанія, яка попередньо заявляє автомобіль як  учасника акції, має сприяти членам Журналістського журі в проведенні такого тест-драйву.

10.6. Члени Журналістського журі зобов’язані:

– особисто брати участь у засіданнях журі, власноруч випробовувати автомобілі що заявлені на конкурс  та заповнювати анкети бюлетені для голосування;

– до оголошення результатів акції утриматись від розповсюдження інформації щодо перебігу голосування, яка є конфіденційною.

10.7. Для організації роботи Журналістського журі його члени обирають зі свого складу Голову Журналістського журі Акції.

10.8. Склад Журналістського журі акції погоджується Виконавчою дирекцією та передається до Наглядової ради акції та Аудитору. Після затвердження складу Журналістського Журі введення в його склад нових членів неможливе. Виключення зі складу Журналістського Журі можливе як за письмовою заявою його члена, так і рішенням Виконавчої дирекції у разі не виконання  членом журі своїх обов`язків без поважних причин, або в разі виявлення не відповідності його вимогам до членів журі вказаним в п. п. 10.1. – 10.3. Положення, або внаслідок зміни його професійного статусу.

10.9. Голосування Журналістського журі повністю організовується КАЖУ
та відбувається у два етапи. На першому засіданні заповнюючи відповідні бюлетені його члени обирають переможців у основних, додаткових та спеціальних номінаціях і фіналістів акції – претендентів на звання «Легковий автомобіль 2019 року в Україні» і «Кросовер/SUV  2019 року в Україні»,  що мають пройти випробування на полігоні. У визначений Виконавчою дирекцією та узгоджений з КАЖУ день та час другого засідання Журналістського журі заявники (компанії-дистрибутори) мають представити автомобілі-фіналістів акції на тестовому полігоні, де після проходження ними програми випробувань усіма членами Журналістського журі визначаються переможці у головних номінаціях «Легковий автомобіль  2019 року в Україні» та «Кросовер/SUV  2019 року в Україні» шляхом заповнення бюлетенів для голосування, які шифруються та одразу передаються до Виконавчої дирекції акції. При необхідності тестування автомобілів-фіналістів може відбуватись протягом двох днів (про це за 10 днів до тестування попереджаються всі компанії-дистрибутори та члени Журналістського журі). Автомобілі мають бути представлені на місце тестових випробувань абсолютно готовими до випробувань, на колесах, що відповідають сезону, заправленими та повністю застрахованими (повне КАСКО та ОСГПО) за рахунок компаній – дистрибуторів автомобільного бренду, до якого належать автомобілі. Випробування автомобілів-фіналістів на полігоні може бути призначено не раніше ніж через 7 (сім) календарних днів після їх визначення та відправки відповідних листів-сповіщень компаніям-заявникам, Наглядовій раді та Аудитору. Претенденти, що не були представлені на фінальні тестові випробування, вибувають із подальшої участі в акції у рамках головних номінацій.

10.10 Основою для роботи Журналістського журі є Регламент, що затверджується Виконавчою дирекцією.

10.11. Представники Журналістського журі не мають права входити до складу Наглядової ради акції.

 1. Визначення переможців акції

11.1. Автомобілі – переможці акції у головних, основних, додаткових та спеціальних номінаціях визначаються за сумою балів, набраних за результатами голосування двох журі: Громадського та Журналістського. За результатами голосування Громадського журі у підсумку автомобілям-учасникам конкурсу нараховується 50% балів. За результатами голосування Журналістського журі автомобілям-учасникам конкурсу нараховується 50% балів

11.2. Обробку анкет для голосування Громадського журі і підрахунок результатів голосування Журналістського журі забезпечує Виконавча дирекція акції.

11.3. Перебіг усіх етапів голосування акції «Автомобіль року в Україні 2019» додатково контролюватиме Аудитор для підтвердження прозорості процесу голосування та визначення переможців акції.

11.4. Результати підрахунку балів (Громадського і Журналістського журі) не можуть бути змінені. Виключення складають:

– офіційно зафіксовані Виконавчою дирекцією факти спам-атак та інших шахрайських схем, що покликані здійснити вплив на офіційні результати акції;

– рішення Аудитора за результатами перевірок.

11.5. Голоси Громадського та Журналістського журі рахуються окремо.

11.6. Дані, отримані за результатами голосування, обраховуються в балах. Один бал відповідає 0,01% від загальної кількості прийнятих голосів Громадського журі та 0,01% від загальної кількості балів, отриманих автомобілями від представників Журналістського журі.

11.7. Загальний підсумок голосів у кожній із номінацій визначається за сумою балів, отриманих від Громадського (п. 9) і Журналістського (п. 10) журі.

Формула підрахунку голосів у рамках номінацій:

А – сума балів, отриманих за анкетами громадян, заповненими належним чином та надісланими поштою, через Інтернет тощо;

В – сума балів, отриманих за результатами анкетування Журналістського журі;

Х – загальна сума.

Х = А + В.

11.8. Переможцями у головних номінаціях вважаються автомобілі-претенденти, заявлені в основних номінаціях, які за сумою балів Громадського і Журналістського журі набрали найбільшу кількість балів. Автомобілі, що перемогли у головних номінаціях, виключаються з визначення переможців  в інших номінаціях.

11.9. Переможцями в основних номінаціях вважаються автомобілі-претенденти, які за сумою балів Громадського і Журналістського журі набрали найбільшу кількість балів. Автомобіль, що переміг у будь-якій із основних номінацій, не розглядається як претендент на перемогу в додаткових номінаціях.

11.10. Переможцями у додаткових та спеціальних номінаціях визнаються автомобілі-претенденти, що за сумою балів Громадського і Журналістського журі набрали найбільшу кількість балів.

11.11.  Автомобілі-претенденти, заявлені у спеціальних номінаціях не розглядаються в якості претендентів на перемогу у Головних та додаткових номінаціях.

11.12. За однакової кількості балів, набраних автомобілями-претендентами, переможцями визнаються всі автомобілі-претенденти, які набрали однакову кількість балів.

11.13. Результати акції оформлюються протоколом, який підписує Виконавчий директор акції, члени Виконавчої дирекції та Голова Журналістського журі.

 

 

 1. Виконавча дирекція

12.1. Виконавча дирекція акції забезпечує всі процеси пов’язані з підготовкою та проведенням акції, зокрема:

– формує перелік автомобілів-учасників акції на основі заявок компаній – дистрибуторів автомобільних брендів в Україні;

– здійснює комплекс заходів для організації голосування Громадського журі (запуск сайту Авто року із можливістю голосування, випуск друкованої анкети для голосування, стимулювання громадян до участі у голосуванні тощо);

– сприяє організації етапів заходу «Автопробіг» та голосування Журналістського журі;

– здійснює обробку анкет Громадського та Журналістського журі та підраховує результати голосування;

– організовує необхідні умови для роботи Аудитора акції;

– організовує церемонію оголошення результатів та вручення відзнак переможцям акції;

проводить рекламні кампанії та забезпечує висвітлення акції у ЗМІ спрямовані на підвищення інтересу до заходу тощо.

12.2. До складу Виконавчої дирекції акції «Автомобіль року в Україні 2019» входять:

– Виконавчий директор;

– заступник Виконавчого директора;

– директор з продажів;

– івент-менеджер та спеціаліст зі зв’язків з громадськістю;

– секретар.

Для організації роботи Виконавчої дирекції до її складу також можуть бути залучені інші спеціалісти.

12.3. Представники Виконавчої дирекції не мають права входити до складу Наглядової ради акції.

 1. Наглядова рада

13.1. Кожна компанія – імпортер автомобільного бренду, автомобіль якої відповідає умовам викладеним у пункті 7 даного Положення, має право висунути представника до Наглядової ради акції в особі директора компанії або його довіреної особи. Представників у Наглядову Раду висувають також ТАУ, ВААІД, УАП та ФРАУ. Висування представника відбувається шляхом подання подання протягом 01 – 15 червня 2018 року Виконавчій дирекції акції «Заявки на включення в Наглядову раду», підписаної керівником компанії (організації) і завіреної печаткою. Очолює Наглядову раду Президія у складі Голови, якого делегує ТАУ, та двох його заступників, яких делегують ВААІД і УАП.

13.2. Члени Наглядової ради не мають права входити до складу Журналістського журі акції та Виконавчої дирекції.

13.3. Виконавча дирекція акції подає до Наглядової ради: Положення про проведення акції, список автомобілів-претендентів та їх розподіл за номінаціями, склад Журналістського журі акції.

13.4. Кожен член Наглядової ради акції має право отримувати всю вичерпну інформацію щодо перебігу акції. В ході акції він також має право подавати офіційні запити, протести та пропозиції у Виконавчу дирекцію щодо правил, процедур та перебігу акції, а після її закінчення та оголошення результатів – пропозиції щодо її вдосконалення. Подавати запити в ході акції необхідно на офіційному бланку компанії, яку представляє член Наглядової ради за підписом її керівника. Виконавча дирекція готує відповідь на ці запити та пропозиції в найкоротші строки, але не більше ніж протягом 5 робочих днів. Після закінчення акції пропозиції можна подавати як на офіційному бланку компанії, так і у вільній формі.

13.5. Протести та пропозиції подані окремим членом Наглядової ради можуть бути відхилені Виконавчою дирекцією з поясненням причин.

13.6. Члени Наглядової ради акції мають право проводити збори. Практично це реалізується через Президіум Наглядової ради. Кожен з членів Наглядової ради може подавати пропозицію щодо проведення таких зборів в Президіум Наглядової ради, копію в Виконавчу дирекцію акції, яка сприяє організації таких зборів. Збори вважаються такими, що відбулись, якщо на них присутні більше половини членів Наглядової ради. В ході зборів Наглядова рада готує рішення з пропозиціями щодо перебігу цьогорічного конкурсу, яке передається Виконавчій дирекції акції. Виконавча дирекція зобов’язана розглянути рішення Наглядової ради, взяти до уваги викладені в ньому пропозиції та підготувати офіційну відповідь протягом 5 робочих днів. 

13.7. Отримати доступ до анкет та бази даних голосів членів Громадського журі та бюлетенів голосування (в паперовому або електронному вигляді) членів Журналістського Журі члени Наглядової ради можуть лише після закінчення конкурсу, оголошення його результатів та нагородження переможців, надавши офіційний запит за підписом керівника компанії. Доступ до кодів, що дозволяють з’ясувати як проголосував конкретний член Журналістського журі не надаються в будь якому випадку.   

 1. Аудитор

14.1. Компанія-аудитор акції «Автомобіль року в Україні 2019» – Товариство з обмеженою відповідальністю «БЕЙКЕР ТІЛЛІ УКРАЇНА» забезпечує виконання робіт для підтвердження прозорості процесу голосування та визначення переможців акції. Зокрема:

– надає інформаційно-консультаційні послуги Виконавчій дирекції пов’язані з реорганізацією процесу голосування через Інтернет для покращення захисту від імовірного несанкціонованого доступу з метою впливу на результати акції;

– забезпечує комплекс заходів спрямованих на реалізацію і тестування технічних нововведень у процес голосування через Інтернет. А також усунення недоліків в процесі реорганізації голосування через Інтернет;

– забезпечує моніторинг всього процесу голосування у мережі Інтернет від підготовчої роботи до закінчення голосування, з метою підтвердження результатів голосування та визначення переможців;

– повноважний представник Аудитора відвідує голосування Журналістського журі з метою підтвердження відсутності порушень  у ході голосування;

– здійснює контроль за обробкою друкованих анкет Громадського журі та анкет Журналістського журі та підрахунком результатів голосування;

– підтверджує результати голосування Громадського та Журналістського журі та визначення переможців всеукраїнської акції «Автомобіль року в Україні 2019»;

– готує аудиторський звіт за результатами голосування та визначення переможців акції «Автомобіль року в Україні 2019».

 1. Заохочення Громадського журі

15.1. Для стимулювання активності членів Громадського журі серед тих, хто вчасно надіслав повністю заповнені анкети для голосування, можуть бути розіграні заохочення, перелік яких зазначається на сайті www.autoroku.ua.

15.2. Розіграш заохочень відбувається за допомогою спеціальної програми, що генерує випадкові числа.

15.3. Розіграш проходить у присутності комісії до складу якої входять: представник Виконавчої дирекції, юрист, та представники компаній, що надають заохочення для розіграшу (присутність представника компанії під час розіграшу визначається на власний розсуд компанії, що надає заохочення). Під час розіграшу присутній представник Аудитора, який контролює процес визначення результатів розіграшу.

15.4. Перелік переможців розіграшу та порядок отримання заохочень публікується на офіційному сайті акції www.autoroku.ua.

15.5. Працівники ТОВ «АВТОМЕДІАГРУП», які брали участь у голосуванні Громадського журі, не беруть участь у розіграші заохочень. 

 1. Етапи проведення акції

16.1. Проведення першого етапу попередніх ознайомчих випробувань  у період з 01 червня 2018 року по 30 червня 2018 року в рамках акції “Автомобіль року в Україні 2019” за участі автомобілів учасників Акції, та членів Журналістського Журі акції «Автомобіль року в Україні 2019».

16.2. Проведення другого етапу попередніх ознайомчих випробувань у період с 15 вересня 2018 року по 30 жовтня 2018 року в рамках акції “Автомобіль року в Україні 2019” за участі автомобілів учасників Акції, та членів Журналістського Журі акції «Автомобіль року в Україні 2019».

16.3. проведення третього  етапу попередніх ознайомчих випробувань  у період з 20 листопада 2018 року по 9 грудня 2018 року в рамках акції “Автомобіль року в Україні 2019” за участі автомобілів учасників Акції, та членів Журналістського Журі акції «Автомобіль року в Україні 2019».

16.4. Формування остаточного списку автомобілів-претендентів та робочих органів акції (Виконавчої Дирекції, Наглядової Ради, Журналістського Журі) – до 16 листопада 2018 року.

16.5. Підготовка рекомендацій Аудитором щодо покращення технічного аспекту голосування у мережі Інтернет (перенесення сайту на окремий хостинг, покращення політики безпеки тощо), узгодження їх із Виконавчою дирекцією акції, реалізація, тестування та фінальне впровадження – до 21 листопада 2018 року

16.6. Голосування Громадського Журі (розповсюдження та збір анкет для голосування) – з 26 листопада 2018 року до 13 січня 2019 року. Голосування Журналістського журі – з 10 грудня 2018 року до 27 січня 2019 року.

16.7. Фінальна перевірка технічним спеціалістом Аудитора програмного коду, що визначає переможців голосування у мережі Інтернет – до 13 січня 2019 року.

16.8. Підведення підсумків, затвердження результатів – до 1 лютого 2019 року.

16.9. Оголошення результатів та нагородження переможців – з 1 лютого по 22 лютого 2019 року.

16.10. Розіграш заохочень – до 15 березня 2019 року.

16.11. У зв’язку з форс-мажорними обставинами включаючи складні для проведення тестування автомобілів погодні умови, строки проведення окремих етапів конкурсу можуть бути змінені.

17.Зміни в Положення про проведення конкурсу

17.1 Умови акції можуть бути змінені та/або доповнені Організатором протягом всього строку проведення Акції. Зміна та/або доповнення умов акції можлива у випадку їх затвердження Організатором та оприлюднення на сайті www.autroku.ua. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до даних Правил.

 

 

Додаток А

 

ГОЛОВНІ НОМІНАЦІЇ АКЦІЇ «АВТОМОБІЛЬ РОКУ В УКРАЇНІ 2019»

Легковий автомобіль  2019 року в Україні

(в номінації беруть участь легкові автомобілі – учасники акції основних номінацій Акції. А саме учасники номінацій: Клас міні, Малий клас, Компактний клас, Середній клас, Бiзнес-клас, Люкс-клас, Мінівен, Купе та кабріолет, Суперкар, Електромобіль, що за типом визначені як легкові автомобілі,.

Кросовер/SUV  2019 року в Україні

(в номінації беруть участь автомобілі SUV – учасники акції основних номінацій Акції. А саме учасники номінацій: Малий кросовер, Компактний кросовер, Середньорозмiрний кросовер, Повнорозмiрний кросовер, Пікап та Електромобіль, що за типом визначені як кросовери/SUV.

Учасники  основної номінації Вантажопасажирський автомобіль в Головних номінаціях участі не беруть.

 

ПЕРЕЛІК ОСНОВНИХ НОМІНАЦІЙ АКЦІЇ «АВТОМОБІЛЬ РОКУ В УКРАЇНІ 2019»

Клас міні

Малий клас

Компактний клас

Середній клас

Бiзнес-клас

Люкс-клас

Малий кросовер

Компактний кросовер

Середньорозмiрний кросовер

Повнорозмiрний кросовер

Мінівен

Пікап

Купе та кабріолет

Вантажопасажирський автомобіль

Електромобіль

Суперкар

 

Додаток Б

 

ПЕРЕЛІК ДОДАТКОВИХ НОМІНАЦІЙ АКЦІЇ «АВТОМОБІЛЬ РОКУ В УКРАЇНІ 2019»

Співвідношення ціна/якість

(у номінації беруть участь всі автомобілі – учасники основних  номінацій акції)

Дизайн

(у номінації беруть участь всі автомобілі – учасники основних  номінацій акції)

СПЕЦІАЛЬНА НОМІНАЦІЯ АКЦІЇ «АВТОМОБІЛЬ РОКУ В УКРАЇНІ 2019»

 Спортивні модифікації

 

Додаток В

ОБРОБКА ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ УЧАСНИКІВ АКЦІЇ

Взявши участь в Акції, фізичні особи дають свою згоду на те, що їхні персональні дані, фото- і відеоматеріали з їхньою участю можуть бути використані в публічних заходах, які проводяться Організатором в рамках даної Акції та можуть бути використані Організатором та іншими уповноваженими ним особами в рекламних цілях, в тому числі в друкованих, аудіо-та відеоматеріалах, без виплати будь-якої винагороди. Авторські права на такі матеріали належать Організатору.

Шляхом реєстрації на сайті/надсилання анкети/розмістивши дані у соціальних мережах, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01 червня 2010 року, № 2297-УІ зі змінами та доповненнями, Учасники надають згоду ТОВ «АВТОМЕДІАГРУП» (по тексту — Організатор) /іншим уповноваженим Організатором особам на обробку (будь-яка дія або сукупність дій, таких як збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем, з метою та в обсязі, встановленому чинним законодавством України та Положенням про захист персональних даних, зокрема, але не виключно: забезпечення реалізації проведення розіграшу, цивільно-правових та господарсько-правових відносин, для отримання знижок і спец-пропозицій від Організатора та його офіційних партнерів, здійснення смс-розсилок, розсилок електронних листів з інформаційними повідомленнями та пропозиціями, підготовки відповідно до вимог законодавства статистичної, адміністративної та іншої інформації з питань господарської діяльності суб’єкта підприємницької діяльності, проведення маркетингових досліджень, а також ведення податкового та бухгалтерського обліку. Наведена вище інформація також може передаватися третім особам, безпосередньо задіяним в обробці цих даних, а також в інших випадках прямо передбачених законодавством.

База персональних даних знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Золотоустівська, 50.

Учасники також зобов’язуються при зміні своїх персональних даних надавати у найкоротший термін, уточнену інформацію та подавати відповідні документи для внесення своїх нових особистих даних до бази персональних даних суб’єкта господарювання.

Відповідно до ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних» суб’єкт персональних даних має право:

1) знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільця чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;

2) отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;

3) на доступ до своїх персональних даних;

4) отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, чи зберігаються його персональні дані у відповідній базі персональних даних, а також отримувати зміст таких персональних даних;

5) пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;

6) пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;

7) на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;

8) звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;

9) застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;

10) вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;

11) відкликати згоду на обробку персональних даних;

12) знати механізм автоматичної обробки персональних даних;

13) на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

Взявши участь в Акції, Учасники посвідчують, що отримали повідомлення про включення інформації про себе до бази персональних даних з метою та в обсязі, передбаченого чинним законодавством України та Положенням про захист персональних даних, та підтверджують, що з правами наданими ст. 8  Закону України «Про захист персональних даних» ознайомлені, і про місцезнаходження бази персональних даних повідомлені.

Якщо особа не надає згоду на використання вищезазначених матеріалів, зокрема згоду на обробку персональних даних/відкликає згоду на використання вищезазначених матеріалів, зокрема згоду на обробку персональних даних, така особа не допускається до участі в розіграші. При цьому необхідною і достатньою умовою відкликання дозволу на використання вищезазначених матеріалів (зокрема згоди на обробку персональних даних) є відправка листа за адресою – 01135, м. Київ, вул. Золотоустівська, 50, з позначкою «Авто року 2019», або факсом – (044) 206-56-01 або електронного листа на адресу: [email protected] в довільній формі із зазначенням інформації про відмову від використання персональних даних та наступної інформації: ПІБ, адреса, рік народження, область, район, місто, вулиця/будинок/квартира, телефон.

Беручи участь в Акції, тим самим кожен Учасник підтверджує факт ознайомлення з даним Положенням про проведення акції і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасником Акції цих Умов або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Умов вважається відмовою Учасника Акції від участі в Акції та отримання виграшів, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора та/або інших осіб будь-якої компенсації.