ОФІЦІЙНІ УМОВИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «АВТОМОБІЛЬ РОКУ В УКРАЇНІ 2016»

У Всеукраїнській премії «Автомобіль року в Україні 2016» (надалі – Акція) беруть участь нові моделі автомобілів, що дебютували на вітчизняному ринку з 20 листопада 2014 р. до 20 листопада 2015 р. (за інформацією офіційних представництв автомобільних брендів) і не брали участі у попередніх акціях «Автомобіль року в Україні». Автомобілі-переможці акції у головних та основних номінаціях визначаються за сумою балів, набраних за результатами голосування двох журі: Громадського та Журналістського. Переможці у додаткових номінаціях визначаються за результатами голосування тільки Громадського журі. Автомобілі-переможці, визначені за результатами підрахунку голосів, будуть оголошені у лютому-березні 2016 року.

Акція діє з 09 листопада 2015 р. по 31 березня 2016 р. на всій території України (за винятком тимчасово окупованих територій та територій , на яких проводиться АТО).

Проголосувати за автомобілі і таким чином взяти участь у Громадському журі можуть усі бажаючі громадяни України, яким виповнилось 18 років.

Голосувати можна декількома способами:

1) Заповнити спеціальну анкету для голосування, що розміщена у друкованих ЗМІ «Автоцентр» та/або «Автобазар» і надіслати її з 07 грудня 2015 року до 31 січня 2016 року, обов’язково вказавши зворотню адресу: поштою за адресою – 01135, м. Київ, вул. Золотоустівська, 50, «Авто року 2016»; кур’єром за адресою – м. Київ, вул. Золотоустівська, 50, «Авто року 2016». Копії розміщених у друкованих ЗМІ анкет до розгляду прийматися не будуть. Анкети,  отримані  після 7 лютого 2016 року прийматися до уваги при підрахунку голосів не будуть і, відповідно, не братимуть участі в розіграші.

2) Проголосувати на сайті www.autoroku.ua після відповідної авторизації.

3) Проголосувати в соціальних мережах.

Проголосувати на сайті та в соціальних мережах можна з 30 листопада 2015 року до 31 січня 2016 року.

Анкети, в яких ПІБ та/або номер телефону співпадатиме, не будуть враховані при підрахунку голосів та під час розіграшу.

Прийматиметься не більше одного голосу від однієї особи. Авторизація під час голосування на сайті відбувається шляхом відправлення sms-повідомлення учаснику Акції.

Серед належним чином заповнених анкет Громадського журі (надалі – Учасники розіграшу) буде розіграно наступні заохочення/виграші:

 1. Право придбати автомобіль Zotye Z100 за 1000 (одну тисячу) гривень в т.ч. ПДВ.
 2. 3 (три) мийки Kärсher K2 Premium від ТОВ «Керхер». Мається на увазі можливість придбати мийку Kärсher K2 Premium за 1 грн.
 3. 2 (два) комплекти шин Nokian Types вартістю не більше 9000 грн в т.ч. ПДВ за один комплект шин Nokian Types. Шини Nokian Types можна вибрати тільки на сайті vianor.ua.
 4. 8 (вісім) сертифікатів на захисну плівку  AutoProTech, а саме: 3 (три) сертифікати на суму 2500 грн. та 5 (п’ять) сертифікатів на суму 500 грн. від ТОВ «АвтоПроТек». Мається на увазі можливість придбати сертифікат за 1 грн.
 5. 2 (два) сертифікати номіналом по 15000 грн. на установку ГБО 4 покоління «Zenit Pro» від ТОВ «Сервіс Газ Україна». Мається на увазі можливість придбати сертифікат за 1 грн.
 6. Сертифікат номіналом 20000 грн. на отримання подорожі (надалі – Сертифікат на подорож) від турагенції TUI / ТОВ «ТТВК» (ліцензія на здійснення туроператорської діяльності серія АЕ № 272718 видана 13 березня 2014 року). Мається на увазі можливість придбати сертифікат за 1 грн.Сертифікат на подорож надає право переможцю, що отримав такий виграш в результаті розіграшу, замовити у турагенції TUI послуги, за цінами, визначеними на сайті http://www.tui.ua/ на момент пред’явлення Сертифікату на подорож, і на умовах, обумовлених з турагенцією TUI на суму номіналу Сертифікату на подорож. Термін дії сертифіката до 01.03.2016-31.10.2016 року поширюється на будь-які туристичні напрямки TUI.Туристичні послуги на підставі наданого Сертифікату на подорож надаються на умовах зазначених на http://www.tui.ua/services/servis/sert/.Переможець, що отримує такий Сертифікат на подорож здійснює самостійно всі обовʼязкові витрати та платежі, а також інші витрати, повʼязані з подальшим використанням Сертифікату. Сертифікат не підлягає поверненню та обміну на грошовий еквівалент.
 1. Подорож на Формулу 1 від ПП «За сім морей» (ліцензія на здійснення тур операторської діяльності серія АГ № 580739, видана Державним агентством України з туризму та курортів, дата видачі 14.12.2011 року) (надалі – Тур поїздка на Формулу 1 в Будапешті). Мається на увазі можливість придбати Тур поїздку на Формулу 1 в Будапешті за 1 грн. Виліт: 22.07.2016 (п’ятниця). Повернення: 25.07.2016 (понеділок). Включено:
  – Вхідний квиток (категорія General Admission) на 3 дні Формули 1 (22-23-24 липня 2016)
  – Авіаперельоти: Київ-Будапешт-Киев-
  Груповий трансфер: аеропорт-готель-аеропорт
  – Проживання в готелі 3 *** в Будапешті 4 дні / 3 ночі
  – Харчування: сніданки у готелі
  – Медична страховкаДодатково оплачується:- 60 євро (консульський збір)Переможець, що за результатами розіграшу має право на отримання Тур поїздки на Формулу 1 в Будапешті, отримає виграш лише за умови наявності та надання ПП «За сім морей» необхідних документів (закордонний паспорт, ідентифікаційний код та інші) для відкриття візи та оформлення інших документів для здійснення поїздки до 14 квітня 2016 року. При цьому термін дії наданих документів повинен закінчуватись не пізніше 31.08.2016 року. Переможець здійснює самостійно всі обов’язкові витрати та платежі, а також інші витрати, пов’язані з подальшим використанням Тур поїздки на Формулу 1 в Будапешті, що не включені у зазначений вище перелік.Тур поїздка на Формулу 1 в Будапешті не підлягає продажу, використанню третіми особам, поверненню та обміну на грошовий еквівалент.
 1. Додатково, серед тих, хто внесе при заповненні анкети номер карти програми лояльності «ПРАЙД» мережі АЗК WOG, буде розіграно: 1 виграш пального на 40 л та 3 виграші по 20 л (мається на увазі придбання пального за 1 коп./л) та 6 запрошень на тест-драйв Журналістського журі у рамках акції «Автомобіль року в Україні 2016» (розіграш запрошень відбудеться серед тих учасників Громадського журі, хто проголосує до 15.12.2015 року. Переможці будуть оповіщенні по телефону). Виграші пального вручає ТОВ «ВОГ-РІТЕЙЛ» шляхом зарахування на карту програми лояльності «ПРАЙД» мережі АЗК WOG.

Два комплекти шин Nokian Types вручаються Організатором після підтвердження виконання Учасником розіграшу всіх умов Акції та оподатковуються відповідно до чинного законодавства України.

Інші заохочення/виграші вручаються та оподатковуються компаніями, що їх надають та зазначені у цих Умовах.

Визначення Переможців відбуватиметься після обробки усіх без винятку анкет Виконавчою дирекцією Акції з метою визначення належним чином заповнених та допущених до розіграшу.

Розіграш виграшів (окрім 6 запрошень на тест-драйв Журналістського журі у рамках акції «Автомобіль року в Україні 2016», розіграш яких відбудеться шляхом жеребкування серед тих учасників, хто внесе при заповненні анкети номер карти програми лояльності «ПРАЙД» мережі АЗК WOG до 15.12.2015 року) відбудеться шляхом жеребкування після 31 січня 2016 року у присутності експертної комісії.

У межах Акції можуть проводитись додаткові заохочувальні експрес розіграші у соціальних мережах, з метою збільшення кількості осіб, що проголосували у Акції/учасників Акції. Згадані експрес розіграші чітко зазначають часовий проміжок для голосування з метою отримання того чи іншого додаткового заохочення.

Результати розіграшу заохочень розміщуються з наступного дня після проведення розіграшу на сайті www.autoroku.ua (переможці експрес розіграшів у соціальних мережах, будуть додатково вказані на сторінці «Авто року» у соціальній мережі Фейсбук https://www.facebook.com/autoroku/ та Вконтакті https://vk.com/public22851085).  Додаткове оповіщення переможців розіграшу по телефону чи будь-яким іншим способом не передбачене проте Організатор залишає за собою право здійснити телефонні виклики відповідних переможців.

Один Учасник розіграшу може отримати лише одне заохочення. Це правило не застосовується до учасників проміжних експрес розіграшів у соціальних мережах.

Зовнішній вигляд заохочень/виграшів може відрізнятися від опублікованого. Виграші не обмінюються та у грошовому еквіваленті не виплачуються. Виграші можуть бути видані після пред’явлення паспорта та ідентифікаційного коду ( копії цих документів можуть бути витребувані Організатором та/або компаніями, що здійснюватимуть вручення відповідних виграшів).

Організатор не несе відповідальності стосовно подальшого використання виграшів після їх одержання та за неможливість скористатись ними з будь-яких причин.

Виграші (окрім 6 запрошень на тест-драйв Журналістського журі у рамках акції «Автомобіль року в Україні 2016») можна отримати не пізніше 30 червня 2016 року.

Виграші за результатами розіграшів у соціальних мережах, можна отримати не пізніше 29.02.2016 року. Для уточнення інформації про деталі отримання виграшів та місце їх отримання, анонсовані переможці  можуть зателефонувати за номером 044-206-56-66 з 10:00 по 19:00.

Взявши участь в Акції, Учасники дають свою згоду на те, що їхні персональні дані, фото- і відеоматеріали з їхньою участю можуть бути використані в публічних заходах, які проводяться Організатором в рамках даної Акції та можуть бути використані Організатором та іншими уповноваженими ним особами в рекламних цілях, в тому числі в друкованих, аудіо-та відеоматеріалах, без виплати будь-якої винагороди. Авторські права на такі матеріали належать Організатору.

Шляхом реєстрації на сайті/надсилання анкети/розмістивши дані у соціальних мережах, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року, № 2297-УІ зі змінами та доповненнями, Учасники надають згоду ТОВ «АВТОМЕДІАГРУП» (по тексту – Організатор) /іншим уповноваженим Організатором особам на обробку (будь-яка дія або сукупність дій, таких як збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем, з метою та в обсязі, встановленому чинним законодавством України та Положенням про захист персональних даних, зокрема, але не виключно: забезпечення реалізації проведення розіграшу, цивільно-правових та господарсько-правових відносин, для отримання знижок і спец-пропозицій від Організатора та його офіційних партнерів, здійснення смс-розсилок, розсилок електронних листів з інформаційними повідомленнями та пропозиціями, підготовки відповідно до вимог законодавства статистичної, адміністративної та іншої інформації з питань господарської діяльності суб’єкта підприємницької діяльності, проведення маркетингових досліджень, а також ведення податкового та бухгалтерського обліку. Наведена вище інформація також може передаватися третім особам, безпосередньо задіяним в обробці цих даних, а також в інших випадках прямо передбачених законодавством.

База персональних даних «УЧАСНИКИ АКЦІЇ»  знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Золотоустівська, 50.

Учасники також зобов’язуються при зміні своїх персональних даних надавати у найкоротший термін, уточнену інформацію та подавати відповідні документи для внесення своїх нових особистих даних до бази персональних даних суб’єкта господарювання.

Відповідно до ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних» суб’єкт персональних даних має право:

1) знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільця чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;

2) отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;

3) на доступ до своїх персональних даних;

4) отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;

5) пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;

6) пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;

7) на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;

8) звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;

9) застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;

10) вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;

11) відкликати згоду на обробку персональних даних;

12) знати механізм автоматичної обробки персональних даних;

13) на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

Взявши участь в Акції, Учасники посвідчують, що отримали повідомлення про включення інформації про себе до бази персональних даних «УЧАСНИКИ АКЦІЇ» з метою та в обсязі, передбаченого чинним законодавством України та Положенням про захист персональних даних, та підтверджують, що з правами наданими ст. 8  Закону України «Про захист персональних даних» ознайомлені, і про місцезнаходження бази персональних даних повідомлені.

Якщо особа не надає згоду на використання вищезазначених матеріалів, зокрема згоду на обробку персональних даних/відкликає згоду на використання вищезазначених матеріалів, зокрема згоду на обробку персональних даних, така особа не допускається до участі в розіграші. При цьому необхідною і достатньою умовою відкликання дозволу на використання вищезазначених матеріалів (зокрема згоди на обробку персональних даних) є відправка листа за адресою – 01135, м. Київ, вул. Золотоустівська, 50, з позначкою «Авто року 2016», або факсом – (044) 206-56-01 або електронного листа на адресу: [email protected] в довільній формі із зазначенням інформації про відмову від використання персональних даних та наступної інформації: ПІБ, адреса, рік народження, область, район, місто, вулиця/будинок/квартира, телефон.

У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення даних Офіційних умов премії «Автомобіль року в Україні 2016» (надалі – Умов) та/або Положення про проведення Акції, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих даними Умовами, та/або Положенням про проведення  Акції, остаточне рішення приймається Організатором відповідно до вимог діючого законодавства України.

Рішення Організатора стосовно всіх питань, пов’язаних з проведенням Акції, вважаються остаточними і розповсюджуються на всіх її Учасників. Організатор залишає за собою право змінювати умови, строки проведення Акції, порядок видачі виграшів, призупиняти чи скасовувати проведення Акції. Організатор не несе відповідальності за порушення Учасниками акції прав третіх осіб. Організатор не несе відповідальності за зміну умов акції у випадку виникнення обставин непереборної сили, які не залежать від волі Організатора, але впливають на хід Акції. Участь в Акції означає угоду з усіма її умовами.

Беручи участь в Акції, тим самим кожен Учасник підтверджує факт ознайомлення з даними Умовами акції і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасником Акції цих Умов або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Умов вважається відмовою Учасника Акції від участі в Акції та отримання виграшів, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора та/або інших осіб будь-якої компенсації.

Ці Умови акції можуть бути змінені та/або доповнені Організатором протягом всього строку проведення Акції. Зміна та/або доповнення цих Умов акції можливі у випадку їх затвердження Організатором та їх оприлюднення на сайті www.autroku.ua. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Офіційних умов.

Питання стовно проведення Акції, які не врегульовані цими Умовами регулюються Положенням про проведення Акції.

Контактний телефон: (044) 206-56-66, e-mail: [email protected]