Mitsubishi L200: претендент на звання Кросовер/SUV Року в Україні 2020
Модель L200 з’явилася в модельному ряді Mitsubishi у далекому 1980 році. Стилістика рестайлових L200 витримана в новому фірмовому стилі Dynamic Shield. Ключові зміни зовнішності – це масивна решітка радіатора і дворівнева оптика головного світла. Остання, до речі, доступна як у версії з класичними галогеновими лампами, так і в повністю світлодіодному виконанні. Під час рестайлінгу в салоні з’явилося нове кермо, оновлена комбінація приладів, поліпшені матеріали оздоблення та сучасніша інфорозважальна система Mitsubishi Connect.
В арсеналі оновленого Mitsubishi L200 дві версії турбодизеля 2,4 л потужністю 154 або 181 к.с., а крутний момент становить відповідно 380 або 430 Нм. Коробка передач пропонується як механічна, так і автоматична. Обидві – 6-ступеневі. Завдяки цьому навіть у місті завод заявляє витрату пального до 9,9 л./100 км. Два ключові моменти для пікапа – вантажопідйомність та прохідність, і для прохідності важливі такі ключові моменти: кліренс та система повного приводу. І тут L200 є чим пишатися. Окрім дорожнього просвіту до 22 см, Mitsubishi пропонує два варіанти повнопривідної трансмісії на вибір: EASY SELECT 4WD (для базової комплектації) і SUPER SELECT 4WD – II (для комплектацій Intense, Instyle та Ultimate).
Найбільш доступна версія Invite. У ній машина пропонується з механічною КП. Але при цьому в списку оснащення є все, щоб виконати роботу і не відчувати себе обділеним функціональністю і комфортом.
Для L200 Invite пропонується суворий набір: повний привід Easy Select part time 4WD і примусове блокування заднього міжколісного диференціала. Міжосьовий диф блокувати немає потреби, адже в Easy Select part time 4WD його просто немає. Тому на твердому покритті повний привід просто відключають.
У найпростіший рівень оснащення Invite входять заводські бризговикі, буксирувальний гак, гаки для кріплення вантажу в кузові, захист двигуна. Зовні машина виглядає так само симпатично, як і багатші версії, адже передній бампер навіть базової версії забарвлений в колір кузова і оснащений хромованою накладкою, хромованою решіткою радіатора і дверними ручками.
Що стосується опцій для комфорту і практичності, то в розпорядженні власника базового виконання Invite кондиціонер, передні сидіння, оснащені підігрівом, підлокітник є як між передніми кріслами, так і на задньому дивані, само собою електросклопідйомники всіх дверей, підігрів дзеркал.
Питання безпеки теж на висоті. З огляду на, що Mitsubishi L200 розрахований на роботу на дорогах з не найкращим покриттям, наявність таких систем як антипробуксовочная TCL, система допомоги при старті в гору Hill Start Assist System, система стабілізації курсової стійкості Active Stability Control і навіть система стабілізації при буксируванні причепа TSA – частина обов’язкового пакета оснащення.
Вже з другого рівня оснащення Intense в списку оснащення з’являються просунута система повного приводу з міжосьовим діфом Super Select 4WD, 18-дюймові легкосплавні колісні диски, датчики світла і дощу, кольоровий дисплей на панелі приладів, шкіряна обробка рульового колеса, круїз і клімат контроль і просунута аудіосистема і навіть підігрів рульового колеса. Одним словом, версія Intense виглядає як найзбалансованіша з точки зору ціни і оснащення. За одним лише винятком – автоматична коробка передач. Вона з’являється в наступній версії – Instyle.
Комплектація Instyle відрізняється крім «автомата» ще й повністю світлодіодна оптика, задній бампер з підніжкою, вже двозонний клімат контроль, камера заднього виду і система безключового доступу.
А чому ж тоді відрізняється топова комплектація Ultimate? У неї в системі повного приводу Super Select з’являється Mitsubishi offroad traction control з чотирма режимами, система допомоги при спуску з гори Hill descent control, електропривод регулювань водійського крісла і обробка салону шкірою.
Обирайте своїх фаворитів на сайті autoroku.ua. Голосування триватиме до 12 січня 2020 року включно.