Про акцію АвтоРоку 2024

Акція «Автомобіль року в Україні» проводиться з 2001 року і є найбільш відомим та авторитетним конкурсом щодо вибору кращих нових автомобілів в країні. При визначенні переможців враховується як думка професійного журі, до якого входять провідні автомобільні журналісти України, так і вибір громадян України, які можуть проголосувати за кращий автомобіль в представлених номінаціях. Головною номінацією є Автомобіль року 2024. Також громадське журі має можливість обрати фаворита в додаткових номінаціях.

Заохочувальною складовою акції є розіграш подарунків серед тих, хто голосував в головній та додаткових номінаціях та серед користувачів YouTube каналу Автомобіль року в Україні.

Оголошення переможців АвтоРоку 2024 відбудеться у березні. Кожен громадянин буде мати можливість переглянути трансляцію онлайн.

Прозорість голосування та визначення переможців акції забезпечує аудиторська компанія.

ОФІЦІЙНІ УМОВИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ «АВТОМОБІЛЬ РОКУ В УКРАЇНІ 2024»

У всеукраїнській акції «Автомобіль року в Україні 2024» (надалі — Акція) беруть участь нові моделі автомобілів, які на момент початку акції випускаються не більше двох років і були вперше офіційно представлені та надійшли у продаж в Україні, або мають бути представлені та надійти у продаж до 01 січня 2024 року та/або не брали участі у попередніх акціях «Автомобіль року в Україні». 

 

Автомобілі-переможці акції у головній, додаткових та спеціальних номінаціях визначаються за сумою балів, набраних за результатами голосування двох журі: Громадського та Експертного. Автомобілі-переможці, визначені за результатами підрахунку голосів, будуть оголошені до 30 березня 2024 року.

 

Акція діє з 5 грудня 2023 р. по 30 березня 2024 р. на всій території України, за виключенням тимчасово окупованих та тимчасово непідконтрольних територій України та АР Крим.

 

Акція проводиться на підставі Положення про проведення акції «АВТОМОБІЛЬ РОКУ В УКРАЇНІ 2024».

 

Проголосувати за автомобілі і таким чином взяти участь у Громадському журі можуть усі бажаючі громадяни України, яким виповнилось 18 років.

 

Для участі в акції Громадському журі необхідно проголосувати на www.autoroku.ua за Головну номінацію – “Автомобіль року 2024” . Голосування у додаткових номінаціях не є обов’язковим, але вітається організаторами, оскільки надає додаткову можливість обрати фаворитів у визначених номінаціях. Голосування Громадського журі у додаткових і спеціальних номінаціях також враховується при визначенні переможців у додаткових і спеціальних номінаціях.

 

Голосування відбувається на сайті www.autoroku.ua  після відповідної авторизації через SMS. 

 

Проголосувати на сайті можна з 00:00:00 годин 1 лютого 2024 року до 23:59:59 годин 7 березня 2024 року.

 

Голосування дозволено виключно для тих IP-адрес, які  знаходяться на підконтрольних Україною територіях

 

Один голос приймається виключно з одного номеру мобільного телефону. Авторизація під час голосування на сайті відбувається шляхом відправлення SMS-повідомлення учаснику Акції.

З поміж тих осіб, які належним чином проголосували на сайті www.autoroku.ua будуть розіграні заохочення/виграші.

 

Розіграш заохочень відбувається за допомогою спеціальної програми, що генерує випадкові числа у присутності представників Виконавчої дирекції. Розіграш заохочень буде проходити у два етапи:

 

  1. Щотижневі розіграші проводитимуться у період голосування з 1 лютого 2024 року до 29 лютого 2024 року поміж осіб, що проголосували на сайті www.autoroku.ua за відповідний тиждень голосування. Розіграші проводитимуться за наступними датами:

9 лютого 2024 року приймають участь особи, що проголосували у період  з 00:00:00 годин 1 лютого 2024 року до 23:59:59 годин 8 лютого 2024 року;

16 лютого 2024 року приймають участь особи, що проголосували у період  з 00:00:00 годин 9 лютого 2024 року до 23:59:59 годин 15 лютого 2024 року;

23 лютого 2024 року приймають участь особи, що проголосували у період  з 00:00:01 годин 16 лютого 2024 року до 23:59:59 годин 22 лютого 2024 року;

2 березня 2024 року приймають участь особи, що проголосували у період  з 00:00:01 годин 24 лютого 2024 року до 23:59:59 годин 29 лютого 2024 року;

Інформація щодо найменування щотижневого заохочення розміщується на сайті акції www.autoroku.ua.

 

2. Розіграш Головних подарунків акції проводиться до 15  березня 2024  року серед усіх осіб, що належним чином проголосували на сайті www.autoroku.ua

 

Перелік щотижневих переможців розіграшу та порядок отримання заохочень публікується на офіційному сайті акції www.autoroku.ua.

 

У межах Акції можуть проводитись додаткові заохочувальні експрес розіграші у соціальних мережах, з метою збільшення кількості осіб що проголосували у Акції/Учасників Акції. Згадані експрес розіграші чітко зазначають часовий проміжок для голосування у відповідній соціальній мережі з метою отримання того чи іншого додаткового заохочення. 

 

Один Учасник розіграшу може отримати лише одне заохочення/виграш. Це правило не застосовується до учасників проміжних експрес розіграшів у соціальних мережах.

Зовнішній вигляд заохочення/виграшів може відрізнятися від опублікованого. Заохочення/ виграші не обмінюються та у грошовому еквіваленті не виплачуються. Заохочення/ виграші можуть бути видані після пред’явлення паспорта та ідентифікаційного коду (копії цих документів можуть бути витребувані Організатором та/або компаніями, що здійснюватимуть вручення відповідних заохочення/виграшів).

Організатор не несе відповідальності стосовно подальшого використання заохочення/виграшів після їх одержання та за неможливість скористатись ними з будь-яких причин.

 

Взявши участь в Акції, Учасники дають свою згоду на те, що їхні персональні дані, фото- і відеоматеріали з їхньою участю можуть бути використані в публічних заходах, які проводяться Організатором в рамках даної Акції та можуть бути використані Організатором та іншими уповноваженими ним особами в рекламних цілях, в тому числі в друкованих, аудіо-та відеоматеріалах, без виплати будь-якої винагороди. Авторські права на такі матеріали належать Організатору.

 

Шляхом реєстрації на сайті/розмістивши дані у соціальних мережах, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року, № 2297-УІ зі змінами та доповненнями, Учасники надають згоду ТОВ «АВТОМЕДІА АГЕНТСТВО» (по тексту — Організатор) /іншим уповноваженим Організатором особам на обробку (будь-яка дія або сукупність дій, таких як збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем, з метою та в обсязі, встановленому чинним законодавством України та Положенням про захист персональних даних, зокрема, але не виключно: забезпечення реалізації проведення розіграшу, цивільно-правових та господарсько-правових відносин, для отримання знижок і спец-пропозицій від Організатора та його офіційних партнерів, здійснення смс-розсилок, розсилок електронних листів з інформаційними повідомленнями та пропозиціями, підготовки відповідно до вимог законодавства статистичної, адміністративної та іншої інформації з питань господарської діяльності суб’єкта підприємницької діяльності, проведення маркетингових досліджень, а також ведення податкового та бухгалтерського обліку. Наведена вище інформація також може передаватися третім особам, безпосередньо задіяним в обробці цих даних, а також в інших випадках прямо передбачених законодавством.

 

База персональних даних «УЧАСНИКИ АКЦІЇ» знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 47

 

Учасники також зобов’язуються при зміні своїх персональних даних надавати у найкоротший термін, уточнену інформацію та подавати відповідні документи для внесення своїх нових особистих даних до бази персональних даних суб’єкта господарювання.

Відповідно до ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних» суб’єкт персональних даних має право:

1) знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільця чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;

2) отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;

3) на доступ до своїх персональних даних;

4) отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, чи зберігаються його персональні дані у відповідній базі персональних даних, а також отримувати зміст таких персональних даних;

5) пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;

6) пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;

7) на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;

8) звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;

9) застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;

10) вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;

11) відкликати згоду на обробку персональних даних;

12) знати механізм автоматичної обробки персональних даних;

13) на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

 

Взявши участь в Акції, Учасники посвідчують, що отримали повідомлення про включення інформації про себе до бази персональних даних «УЧАСНИКИ АКЦІЇ» з метою та в обсязі, передбаченого чинним законодавством України та Положенням про захист персональних даних, та підтверджують, що з правами наданими ст. 8  Закону України «Про захист персональних даних» ознайомлені, і про місцезнаходження бази персональних даних повідомлені.

 

Якщо особа не надає згоду на використання вищезазначених матеріалів, зокрема згоду на обробку персональних даних/відкликає згоду на використання вищезазначених матеріалів, зокрема згоду на обробку персональних даних, така особа не допускається до участі в розіграші. При цьому необхідною і достатньою умовою відкликання дозволу на використання вищезазначених матеріалів (зокрема згоди на обробку персональних даних) є відправка листа за адресою – 01001, м. Київ, вул. Лютеранська, 15, оф.17 з позначкою «Для ТОВ “Автомедіа Агентство”, АвтоРоку 2024», або електронного листа на адресу: [email protected] в довільній формі із зазначенням інформації про відмову від використання персональних даних та наступної інформації: ПІБ, адреса, рік народження, область, район, місто, вулиця/будинок/квартира, телефон.

 

У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення даних Офіційних умов премії «Автомобіль року в Україні 2024» (надалі – Умов) та/або Положення про проведення Акції, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих даними Умовами, та/або Положенням про проведення  Акції, остаточне рішення приймається Організатором відповідно до вимог діючого законодавства України.

 

Рішення Організатора стосовно всіх питань, пов’язаних з проведенням Акції, вважаються остаточними і розповсюджуються на всіх її Учасників. Організатор залишає за собою право змінювати умови, строки проведення Акції, порядок видачі заохочення/виграшів, призупиняти чи скасовувати проведення Акції. Організатор не несе відповідальності за порушення Учасниками акції прав третіх осіб. Організатор не несе відповідальності за зміну умов акції у випадку виникнення обставин непереборної сили, які не залежать від волі Організатора, але впливають на хід Акції. Участь в Акції означає угоду з усіма її умовами.

 

Беручи участь в Акції, тим самим кожен Учасник підтверджує факт ознайомлення з даними Умовами акції і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасником Акції цих Умов або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Умов вважається відмовою Учасника Акції від участі в Акції та отримання виграшів, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора та/або інших осіб будь-якої компенсації.

 

Ці Умови акції можуть бути змінені та/або доповнені Організатором протягом всього строку проведення Акції. Зміна та/або доповнення цих Умов акції можливі у випадку їх затвердження Організатором та їх оприлюднення на сайті www.autoroku.ua. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Офіційних умов.

Питання стосовно проведення Акції, які не врегульовані цими Умовами регулюються Положенням про проведення Акції.

Контактний телефон: (044) 206-56-66, e-mail: [email protected]

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.