Партнери

Total (ТОТАЛ)

Генеральний партнер

Total (ТОТАЛ) — інтегрована енергетична компанія, виробник і постачальник енергоресурсів у світовому масштабі. Основними напрямами діяльності компанії є розвідка і видобуток нафти та природного газу, переробка нафти та природного газу, розробка хімічної продукції, маркетинг і сервіс (зокрема, продаж та постачання мастильних матеріалів, олив та палива, мережа із 14 000 власних автозаправних та сервісних станцій ).

 

Компанія Total виробляє велику кількість оригінальних мастильних матеріалів для Mazda, Infinity, Nissan Datsun, Honda, Renault, Dacia і GM. Мастила компанії Total застосовують під час першої заводської заливки такі автомобільні виробники, як Renault, Peugeot, Citroen, GreatWall, KIA, Hyundai та Suzuki. Крім того, гама моторних олив та мастильних матеріалів, яку виробляє ця компанія, здобула офіційне схвалення всіх американських, європейських, корейських і японських автовиробників.

 

Основним завданням підрозділу мастильних матеріалів компанії Total є розробка та постачання клієнтам якісної і безпечної продукції, використання якої забезпечує максимально тривалий термін служби двигунів та устаткування.

 

«Тотал Україна», дочірнє підприємство нафтохімічного концерну Total, постачає на український ринок автомобільні мастильні матеріали ТМ Total і ТМ ELF. Детальніша інформація доступна на сайтах www.total.ua та www.elf.ua.

CREDIT AGRICOLE Ukraine

Фінансовий партнер

Креді Агріколь Банк – це сучасний універсальний банк та найстарший іноземний банк в Україні. Власником банку є одна з найбільших фінансових груп світу – Credit Agricole (Франція).

Креді Агріколь Банк працює на фінансовому ринку України з 1993 року та пропонує повний спектр банківських послуг корпоративним клієнтам та фізичним особам, включаючи преміум-клієнтів.

Згідно з класифікацією Національного банку України, Креді Агріколь Банк належить до групи найбільших банків і займає 9 місце за обсягом активів серед банків України.

Регіональна мережа банку охоплює всі області України і налічує 150 відділень. Власна банкоматна мережа Креді Агріколь Банку налічує понад 300 банкоматів.

Креді Агріколь Банк № 6 серед найприбутковіших банків України за фінансовими результатами 2018 року.

Креді Агріколь Банк належить до найнадійніших та найстабільніших банків в Україні, про що свідчать найвищий можливий національний довгостроковий рейтинг Fitch в Україні – AAA, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів, а також відзнаки провідних українських періодичних видань.

ARX

Страховий партнер

Страхова компанія ARX – частина міжнародної канадської страхової групи Fairfax Financial Holdings. 25 років успішно працює на ринку України, 11 з яких під брендом АХА Страхування

Юридична група LCF

Юридичний партнер

Юридична група LCF – лідер українського юридичного ринку у судовій практиці більш ніж 10 років. Найкраща компанія у захисті інтересів клієнтів у надскладних, мультиюрисдикційних, високої вартості, з великим ризиком і безнадійних судових та арбітражних спорах.

Команда – видатні юристи з величезним досвідом, глибоким знанням права та індустріальною спеціалізацією у банківському, аграрному, IT, інфраструктурному, енергетичному, виробничому та фармацевтичному секторах бізнесу.

Jean Louis David мережа французьких салонів краси

Партнер краси

Jean Louis David більше 50 років є найуспішнішим перукарським брендом Європи.

Мережа, створена в 1961 році Жаном Луї Давидом, налічує більше двох тисяч салонів по всьому світу.

З моменту заснування і донині, головним натхненням для Jean Louis David є мода і жіноча краса. Образ парижанки як еталону стилю, елегантності, витонченості, знаходить своє відображення у кожній сезонній колекції образів. Креативна команда створює сучасні і легкі стрижки, які не потребують тривалого укладання, і нескінченну кількість відтінків з акцентом на натуральність волосся.

Наші експерти володіють ексклюзивними техніками стрижок і фарбувань, які використовуються тільки в салонах мережі, двічі в рік підвищуючи свою кваліфікацію в паризькій академії Jean Louis David.

ICTV

Медіа партнер

TUI

Перший автомобільний телеканал

АвтоБазар

wwww

Перший діловий телеканал

Мінфін

Провайдер ВОЛЯ

Автоцентр

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.