Партнери

Fairmont Grand Hotel

Головний партнер церемонії

ASBIS

Партнер церемонії

Jack Daniels

Партнер церемонії

KIWI flower shop

Квітковий партнер церемонії

Andreas Moskin Company

Партнер чоловічого стилю

Крайна - дика вода Закарпаття

Партнер, що освіжає

Dress Bar

Партнер жіночого стилю

і

Total (ТОТАЛ)

Генеральний партнер

Total (ТОТАЛ) — інтегрована енергетична компанія, виробник і постачальник енергоресурсів у світовому масштабі. Основними напрямами діяльності компанії є розвідка і видобуток нафти та природного газу, переробка нафти та природного газу, розробка хімічної продукції, маркетинг і сервіс (зокрема, продаж та постачання мастильних матеріалів, олив та палива, мережа із 14 000 власних автозаправних та сервісних станцій ).

 

Компанія Total виробляє велику кількість оригінальних мастильних матеріалів для Mazda, Infinity, Nissan Datsun, Honda, Renault, Dacia і GM. Мастила компанії Total застосовують під час першої заводської заливки такі автомобільні виробники, як Renault, Peugeot, Citroen, GreatWall, KIA, Hyundai та Suzuki. Крім того, гама моторних олив та мастильних матеріалів, яку виробляє ця компанія, здобула офіційне схвалення всіх американських, європейських, корейських і японських автовиробників.

 

Основним завданням підрозділу мастильних матеріалів компанії Total є розробка та постачання клієнтам якісної і безпечної продукції, використання якої забезпечує максимально тривалий термін служби двигунів та устаткування.

 

«Тотал Україна», дочірнє підприємство нафтохімічного концерну Total, постачає на український ринок автомобільні мастильні матеріали ТМ Total і ТМ ELF. Детальніша інформація доступна на сайтах www.total.ua та www.elf.ua.

CREDIT AGRICOLE Ukraine

Фінансовий партнер

Креді Агріколь Банк – це сучасний універсальний банк та найстарший іноземний банк в Україні. Власником банку є одна з найбільших фінансових груп світу – Credit Agricole (Франція).

Креді Агріколь Банк працює на фінансовому ринку України з 1993 року та пропонує повний спектр банківських послуг корпоративним клієнтам та фізичним особам, включаючи преміум-клієнтів.

Згідно з класифікацією Національного банку України, Креді Агріколь Банк належить до групи найбільших банків і займає 9 місце за обсягом активів серед банків України.

Регіональна мережа банку охоплює всі області України і налічує 150 відділень. Власна банкоматна мережа Креді Агріколь Банку налічує понад 300 банкоматів.

Креді Агріколь Банк № 6 серед найприбутковіших банків України за фінансовими результатами 2018 року.

Креді Агріколь Банк належить до найнадійніших та найстабільніших банків в Україні, про що свідчать найвищий можливий національний довгостроковий рейтинг Fitch в Україні – AAA, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів, а також відзнаки провідних українських періодичних видань.

ARX

Страховий партнер

Страхова компанія ARX – частина міжнародної канадської страхової групи Fairfax Financial Holdings. 25 років успішно працює на ринку України, 11 з яких під брендом АХА Страхування

Jean Louis David мережа французьких салонів краси

Партнер краси

Jean Louis David більше 50 років є найуспішнішим перукарським брендом Європи.

Мережа, створена в 1961 році Жаном Луї Давидом, налічує більше двох тисяч салонів по всьому світу.

З моменту заснування і донині, головним натхненням для Jean Louis David є мода і жіноча краса. Образ парижанки як еталону стилю, елегантності, витонченості, знаходить своє відображення у кожній сезонній колекції образів. Креативна команда створює сучасні і легкі стрижки, які не потребують тривалого укладання, і нескінченну кількість відтінків з акцентом на натуральність волосся.

Наші експерти володіють ексклюзивними техніками стрижок і фарбувань, які використовуються тільки в салонах мережі, двічі в рік підвищуючи свою кваліфікацію в паризькій академії Jean Louis David.

Glusco

Група компаній Glusco – це роздрібний продаж пального, великий і дрібний гурт, а також продаж авіапального. Роздрібна реалізація пального та супутніх товарів здійснюється через мережу заправних комплексів Glusco. На сьогодні мережа налічує 103 автозаправних комплексів, а також 1 водну АЗС в десяти регіонах України.

В мережі АЗК Glusco реалізується високоякісне фірмове пальне MAXX, а також споживчі і супутні товари в магазинах при АЗК. Для клієнтів діє програма лояльності GLUSCO CLUB.

Мережа працює в місті Києві та Київській області, також в Херсонській, Полтавській, Миколаївській, Львівській, Кіровоградській, Івано-Франківській, Запорізькій та Дніпропетровській областях.

Наразі в мережі Glusco активно проходить ребрендинг автозаправних комплексів, для того, щоб стати максимально комфортними та сучасними для споживача.

 

Юридична група LCF

Юридичний партнер

Юридична група LCF – лідер українського юридичного ринку у судовій практиці більш ніж 10 років. Найкраща компанія у захисті інтересів клієнтів у надскладних, мультиюрисдикційних, високої вартості, з великим ризиком і безнадійних судових та арбітражних спорах.

Команда – видатні юристи з величезним досвідом, глибоким знанням права та індустріальною спеціалізацією у банківському, аграрному, IT, інфраструктурному, енергетичному, виробничому та фармацевтичному секторах бізнесу.

TUI

TUI Ukraine – провідний туроператор України, який на всіх етапах роботи дотримується високого рівня обслуговування та пропонує унікальні та ексклюзивні продукти за оптимальними цінами. Компанія уже протягом 10 років пропонує пляжний, екскурсійний і гірськолижний відпочинок на масових туристичних напрямах. Фундаментальна основа взаємовідносин туроператора та клієнта — це індивідуальний підхід, довіра та висока якість запропонованих послуг.

 TUI Ukraine фокусується на наданні клієнтам унікальних диференційованих продуктів. У їх числі – ексклюзивні готелі і концепції відпочинку: FUN&SUN – для сімейного відпочинку, Day&Night – для активного молодіжного, SMART – якісний недорогий відпочинок для туриста будь-якого віку туриста. Детальніше про концепції – на сайті tui.ua

Мінфін

Провайдер ВОЛЯ

ICTV

Медіа партнер

Перший автомобільний телеканал

Перший діловий телеканал

Автоцентр

АвтоБазар

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.