Партнери

TotalEnergies

Генеральний партнер

TotalEnergies — компанія із диверсифікованими джерелами виробництва енергії, виробляє та реалізує у світовому масштабі нафту та біопаливо, природний газ та «зелені» гази, енергію з відновлюваних джерел та електроенергію. Високий рівень усвідомленості, корпоративна етика і турбота про навколишнє середовище лежать в основі принципів компанії. На всіх етапах виробництва дотримується суворий контроль якості, а також активно використовуються ресурси сонячної енергії, яка є альтернативною. TotalEnergies контролює викиди шкідливих речовин у повітряне та водне середовище, а також відстежує вплив своєї продукції на екологію.

TotalEnergies в Україні представлена компанією ТОВ “ТоталЕнерджіс Маркетинг Україна»”

Компанія надає конкурентоспроможні пропозиції, експертні консультації, спеціалізовану підтримку клієнтів, має міцні партнерські відносини з основними дистриб’юторами в регіоні, що дозволяє продуктам TotalEnergies дістатися до клієнтів по всій Україні.

Більш детальна інформація за посиланням: https://ua.totalenergies.com/

CREDIT AGRICOLE Ukraine

Фінансовий партнер

Креді Агріколь Банк – це сучасний універсальний банк та найстарший іноземний банк в Україні. Власником банку є одна з найбільших фінансових груп світу – Credit Agricole (Франція).

Креді Агріколь Банк працює на фінансовому ринку України з 1993 року та пропонує повний спектр банківських послуг корпоративним клієнтам та фізичним особам, включаючи преміум-клієнтів.

Згідно з класифікацією Національного банку України, Креді Агріколь Банк належить до групи найбільших банків і займає 9 місце за обсягом активів серед банків України.

Регіональна мережа банку охоплює всі області України і налічує 150 відділень. Власна банкоматна мережа Креді Агріколь Банку налічує понад 300 банкоматів.

Креді Агріколь Банк № 6 серед найприбутковіших банків України за фінансовими результатами 2018 року.

Креді Агріколь Банк належить до найнадійніших та найстабільніших банків в Україні, про що свідчать найвищий можливий національний довгостроковий рейтинг Fitch в Україні – AAA, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів, а також відзнаки провідних українських періодичних видань.

ARX

Страховий партнер

Страхова компанія ARX – частина міжнародної канадської страхової групи Fairfax Financial Holdings. 25 років успішно працює на ринку України, 11 з яких під брендом АХА Страхування

Nokian Tyres

Ексклюзивний шинний партнер

Nokian Tyres є найпівнічнішим у світі виробником шин, який пропонує спокій та впевненість на дорозі за будь-яких умов. Ноу-хау компанії базуються на скандинавському корінні та цінностях.

Гарантія стабільної безпеки та екологічності протягом всього життєвого циклу – завдання, які виконують шини Nokian Tyres для легкових автомобілів, позашляховиків та важкої техніки. Також компанія включає мережу шинних центрів Vianor, що спеціалізується на сервісному обслуговуванні автомобілів та шин.

Більше інформації за посиланням: https://www.nokiantyres.ua/

CYBEX

Ексклюзивний партнер дитячої безпеки

Бренд CYBEX – німецький бренд товарів для дітей та батьків (візочки, автокрісла, рюкзаки-переноски, різноманітні аксесуари та стільці для годування).

CYBEX – це якісний, прогресивний та інноваційний бренд.

Все, що створює CYBEX – це завжди безпечно, далекоглядно, виготовлено із врахуванням тенденцій у світі моди та інновацій.

CYBEX представлений трьома лінійками: Platinum (преміальна лінійка продукції), Gold (лінійка із продукцією у середньому ціновому сегменті) та лінійка Silver.

Завдяки такому представленню, CYBEX є актуальним та бажаним для всіх батьків.

Особливе місце в асортименті бренду займають fashion-лінійки. Зазвичай, це колобарації із відомими людьми та дизайнерами.

Колекція WINX створена креативним директором Moschino, Jeremy Scott. Вона є однією із ключових та найпопулярніших у нас в країні та всьому світі.

Візочки та автокрісла із крилами – стали візитівкою бренду.

CYBEX – for all tomorrow’s people!

Компанія BBG більше 11 років ексклюзивно представляє бренд CYBEX в Україні.

 

WOG

Паливний партнер

Юридична група LCF

Юридичний партнер

Юридична група LCF – лідер українського юридичного ринку у судовій практиці більш ніж 10 років. Найкраща компанія у захисті інтересів клієнтів у надскладних, мультиюрисдикційних, високої вартості, з великим ризиком і безнадійних судових та арбітражних спорах.

Команда – видатні юристи з величезним досвідом, глибоким знанням права та індустріальною спеціалізацією у банківському, аграрному, IT, інфраструктурному, енергетичному, виробничому та фармацевтичному секторах бізнесу.

Автоцентр

Медіа партнер

24 Канал

Медіа партнер

ФОКУС

Медіа партнер

Мінфін

Медіа партнер

Finance

Медіа партнер

FIRST GEAR

Медіа партнер

Провайдер ВОЛЯ

Медіа партнер

Перший автомобільний телеканал

Медіа партнер

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.