Партнери

Total (ТОТАЛ)

Генеральний партнер

Total (ТОТАЛ) — інтегрована енергетична компанія, виробник і постачальник енергоресурсів у світовому масштабі. Основними напрямами діяльності компанії є розвідка і видобуток нафти та природного газу, переробка нафти та природного газу, розробка хімічної продукції, маркетинг і сервіс (зокрема, продаж та постачання мастильних матеріалів, олив та палива, мережа із 14 000 власних автозаправних та сервісних станцій ).

 

Компанія Total виробляє велику кількість оригінальних мастильних матеріалів для Mazda, Infinity, Nissan Datsun, Honda, Renault, Dacia і GM. Мастила компанії Total застосовують під час першої заводської заливки такі автомобільні виробники, як Renault, Peugeot, Citroen, GreatWall, KIA, Hyundai та Suzuki. Крім того, гама моторних олив та мастильних матеріалів, яку виробляє ця компанія, здобула офіційне схвалення всіх американських, європейських, корейських і японських автовиробників.

 

Основним завданням підрозділу мастильних матеріалів компанії Total є розробка та постачання клієнтам якісної і безпечної продукції, використання якої забезпечує максимально тривалий термін служби двигунів та устаткування.

 

«Тотал Україна», дочірнє підприємство нафтохімічного концерну Total, постачає на український ринок автомобільні мастильні матеріали ТМ Total і ТМ ELF. Детальніша інформація доступна на сайтах www.total.ua та www.elf.ua.

CREDIT AGRICOLE Ukraine

Фінансовий партнер

Креді Агріколь Банк – це сучасний універсальний банк та найстарший іноземний банк в Україні. Власником банку є одна з найбільших фінансових груп світу – Credit Agricole (Франція).

Креді Агріколь Банк працює на фінансовому ринку України з 1993 року та пропонує повний спектр банківських послуг корпоративним клієнтам та фізичним особам, включаючи преміум-клієнтів.

Згідно з класифікацією Національного банку України, Креді Агріколь Банк належить до групи найбільших банків і займає 9 місце за обсягом активів серед банків України.

Регіональна мережа банку охоплює всі області України і налічує 150 відділень. Власна банкоматна мережа Креді Агріколь Банку налічує понад 300 банкоматів.

Креді Агріколь Банк № 6 серед найприбутковіших банків України за фінансовими результатами 2018 року.

Креді Агріколь Банк належить до найнадійніших та найстабільніших банків в Україні, про що свідчать найвищий можливий національний довгостроковий рейтинг Fitch в Україні – AAA, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів, а також відзнаки провідних українських періодичних видань.

ARX

Страховий партнер

Страхова компанія ARX – частина міжнародної канадської страхової групи Fairfax Financial Holdings. 25 років успішно працює на ринку України, 11 з яких під брендом АХА Страхування

CYBEX

Офіційний партнер

Бренд CYBEX – німецький бренд товарів для дітей та батьків (візочки, автокрісла, рюкзаки-переноски, різноманітні аксесуари та стільці для годування).

CYBEX – це якісний, прогресивний та інноваційний бренд.

Все, що створює CYBEX – це завжди безпечно, далекоглядно, виготовлено із врахуванням тенденцій у світі моди та інновацій.

CYBEX представлений трьома лінійками: Platinum (преміальна лінійка продукції), Gold (лінійка із продукцією у середньому ціновому сегменті) та лінійка Silver.

Завдяки такому представленню, CYBEX є актуальним та бажаним для всіх батьків.

Особливе місце в асортименті бренду займають fashion-лінійки. Зазвичай, це колобарації із відомими людьми та дизайнерами.

Колекція WINX створена креативним директором Moschino, Jeremy Scott. Вона є однією із ключових та найпопулярніших у нас в країні та всьому світі.

Візочки та автокрісла із крилами – стали візитівкою бренду.

CYBEX – for all tomorrow’s people!

Компанія BBG більше 11 років ексклюзивно представляє бренд CYBEX в Україні.

 

Юридична група LCF

Юридичний партнер

Юридична група LCF – лідер українського юридичного ринку у судовій практиці більш ніж 10 років. Найкраща компанія у захисті інтересів клієнтів у надскладних, мультиюрисдикційних, високої вартості, з великим ризиком і безнадійних судових та арбітражних спорах.

Команда – видатні юристи з величезним досвідом, глибоким знанням права та індустріальною спеціалізацією у банківському, аграрному, IT, інфраструктурному, енергетичному, виробничому та фармацевтичному секторах бізнесу.

Logіtech

Офіційний партнер

Виробник інноваційних технологій периферійних пристроїв та рішень (як дротових, так і бездротових) для персональних комп’ютерів та відеоконференцзв’язку.Конференц-камери та аксесуари Logitech – це широкі можливості відеозв’язку у переговорних кімнатах, великих конференц-залах та ефективної віддаленої роботи.

Bang&Olufsen

Офіційний партнер

Датська компанія Bang & Olufsen – відомий виробник аудіо- та відеообладнання преміум-класу. Бренд пропонує неймовірні технічні рішення, здатні здивувати навіть найвибагливіших покупців. За свою майже 100-річну історію компанія здобула надійну репутацію, а її продукція стала синонімом безкомпромісної якості. На сьогоднішній день Bang & Olufsen – один з найбільш відомих брендів у всьому світі, яка була заснована в 1925 році і в цьому році відзначає своє 95-ти річчя.

Докладніше – на офіційному сайті: www.bang-olufsen.com

Prestigio

Офіційний партнер

Міжнародний бренд Prestigio більше 15 років пропонує широкий вибір споживчої електроніки для будинку, освіти і бізнесу. Продукція компанії успішно продається в 30 країнах світу, і за роки існування було реалізовано понад 25 мільйонів пристроїв.
В асортименті бренду розумна техніка, гаджети для авто, інноваційні рішення для бізнесу і освіти. Нові продукти виходять під слоганом “The art of hi-tech”, де особлива увага приділяється інноваціям, якісним, преміальним матеріалами і сучасним технологіям.
Бренд Prestigio належить компанії ASBISC Enterprises Plc. – одному з провідних дистриб’юторів продуктів IT-індустрії на ринках регіону EMEA. Виробничі, дизайнерські і технічні центри розташовані в Європі, Китаї та Білорусі. Представництва Prestigio працюють в 15 країнах, включаючи СНД, Україну, Європу, Близький Схід і Африку.

CANYON

Офіційний партнер

Динамічно зростаючий бренд стильних і модних аксесуарів для мобільних пристроїв і ПК, призначених для молоді. У кожному елементі продукції Canyon втілена стильна дизайнерська концепція. Створені за законами сучасної моди, аксесуари Canyon покликані допомогти молодим людям самовиразитися та підкреслити їх індивідуальність.

Відрізняйся!
Не соромся різноманітності, змінюй образи! Створюй гармонію з оточуючими людьми в будь-якій ситуації!

Будь в тренді!
Розвивай почуття стилю та смаку – вливайся в ряди сучасної молоді, стеж за тенденціями! І не забувай імпровізувати!
Товари Canyon створені для тих, хто стежить за сучасними трендами та знає, що таке мода і стиль. Наша місія – доповнити унікальний образ кожного з них.
Canyon цінує соціальне життя, самореалізацію і свободу. Адаптивність і здатність знайти спільну мову з різними людьми – запорука успіху в сучасному світі. Canyon мотивує до змін, саморозвитку і яскравого стилю життя.

TCL

Офіційний партнер

Одна з найбільших корпорацій з виробництва споживчої електроніки в світі: 22 виробничих майданчика; 28 власних науково-дослідних центрів; 10 спільних лабораторій; покриття бізнесу 160+ країн та 75 000 співробітників по всьому світу. Назва ТМ TCL є абревіатурою слогана «TheCreativeLife» і означає «Разностороннє Життя», що представляє прагнення TCL стати однією з найбільш креативних, інноваційних та технологічних компаній.
«Ми робимо життя людей краще за допомогою інтелектуальних продуктів і рішень»

THOMSON

Офіційний партнер

торгова марка споживчої техніки та електроніки, створена понад 120 років тому в Парижі та Нью-Йорку. Наразі асортимент продукції бренда включає побутову техніку, телевізори, монітори, планшетні ПК, телефони. 2011 році компанія була поглинена компанією Technicolor. Під торгівельною маркою Thomson випускає телевізори одна з найбільших світових корпорацій TCL.
Докладніше про продукцію бренда: www.mythomson.com

Мінфін

Медіа партнер

Провайдер ВОЛЯ

Медіа партнер

Автоцентр

Медіа партнер

ICTV

Медіа партнер

Finance

Медіа партнер

Перший автомобільний телеканал

Медіа партнер

FIRST GEAR

Медіа партнер

Київ

Медіа партнер

MINTRANS

Наше Радіо

Медіа партнер

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.