Citroën C5 Aircross

Модель Citroen С5 Aircross виглядає свіжо і енергійно. З цікавих деталей можна виділити двосекційну головну оптику, виконану разом з радіаторною решіткою, сильно нахилені передні стійки, а також добре помітну С-подібне обрамлення задніх дверей. Не обійшлося і без фірмових накладок Airbump, які розташувалися по низу дверей. Загалом, по-сітроєновськи оригінально і стильно.

Інтер’єр у кросовера виконаний згідно з концепцією Citroen Advanced Comfort, що означає максимальний комфорт і затишок не тільки завдяки підбору матеріалів, але і поліпшеним переднім сидінням. Крім того, ззаду для кожного пасажира передбачені окремі крісла, кожне з яких можна регулювати в поздовжньому напрямку і по куту нахилу спинки.

Передня панель – це два великих екрану і здвоєні вертикальні дефлектори вентиляції. Саме вони задають тут тон. Причому екран панелі приладів, що є базовим оснащенням для всіх комплектацій, навіть більше мультимедійного – 12,3 проти 8 дюймів.

Для топ-версії Shine пропонується емоційний тандем з 180-сильного 2-літрового турбодизеля і 8-ступінчастого «автомата». Крім нього на нашому ринку доступні 1,6-літровий бензиновий мотор з турбонаддувом потужністю 165 сил, а також новий 1,5-літровий турбодизель потужністю 130 к.с. Обидва мотори працюють в парі з автоматичною коробкою передач.

Наш огляд авто

Ім’я C5 належало сімейному седану або універсалу, але в новому поколінні цей Citroen отримав доповнення до назви C5 Aircross. Таким чином, Citroen C5 Aircross став найбільшим самостійно зробленим кросовером бренду в одному з найпопулярніших класів. З усіма родзинками та технологічними новаціями у цьому Citroen C5 Aircross розбиралися ведучі акції Авто Року 2020 Владислав Матяш і Юрій Рихлик. Чи зміг їх здивувати новий Сітроен С5 Aircross? Давайте подивимося у відео!

Інші огляди

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.