DS 4

Cтильний, сучасний та розкішний

 

Дизайн

Крос-купе DS 4 демонструє чудове поєднання вишуканого стилю, практичності та комфорту.

Eкстер’єр

Новий DS 4 виділяється максимально оригінальним, експресивним, неповторним стилем – немов автомобіль з найближчого майбутнього. Загальна стилістика нового DS 4 успадковує концепт-кар AERO SPORT LOUNGE, який є демонстрацією розвитку дизайн-стилю для всіх майбутніх автомобілів бренда DS Automobiles.

І новий крос-купе DS 4 виступає прикладом його першого втілення: характерні грати радіатора, вузькі фари і вертикальні світлодіодні ходові вогні, великі 19-дюймові колісні диски, динамічний нахил задніх стійок даху і сміливий скіс кришки багажника.

Передня частина відрізняється новим світловий підписом. Тонкі прожекторні фари DS MATRIX LED VISION поєднують в собі матричний і направлений тип світла. Їх доповнюють характерні денні ходові вогні, що складаються з двох рядів світлодіодів на кожній стороні – всього виходить 98 світлодіодів.

Фірмові «крила» DS WINGS з’єднують фари з гратами радіатора: цілісний образ, що запам’ятовується. Довгий капот надає динаміку і формує впізнаваний силует новинки.

Задні ліхтарі 3D LED отримали об’ємний ромбоподібний малюнок, що дозволяє безпомилково ідентифікувати DS 4 як представника Бренду DS Automobiles.

Модифікація DS 4 CROSS візуально створює сприйняття кросовера: нижня частина бампера зі спеціальним захистом, матова чорна фарба. Завершальним штрихом у зовнішності виступають чорні глянсові накладки на рамки бічних вікон, чорна глянсова решітка, характерні легкосплавні диски, а також рейлінги на даху в колір кузова.

Інтер’єр

Кожна подорож, кожна поїздка перетворюється на подію – завдяки повністю «цифровому» салону автомобіля. Новинка DS 4 відрізняється «цілісним» і ергономічним інтер’єром, в якому будь-яка деталь вмить інтуїтивно зрозуміла для людини: як з точки зору функції, так і з точки зору своєї форми або розташування.

В даному випадку інновації спрямовані на забезпечення максимального спокою в салоні DS 4, а три ключові деталі буквально задають новий рівень сприйняття автомобіля:

– на передній панелі об’єднані всі елементи управління кліматичної системи DS AIR, а також невидимі вентиляційні отвори;

– кнопки управління склопідйомниками виконані разом з бічними дефлекторами вентиляції, які вбудовані в двері;

– сенсорний 5-дюймовий дисплей DS SMART TOUCH і перемикач DS E-TOGGLE (компактний селектор управління АКПП) створюють новий оригінальний вигляд центральної консолі.

Завдяки ексклюзивним матеріалам оздоблення – кілька сортів шкіри, алькантара, карбон, дерево – інтер’єр DS 4 ідеально поєднує в собі вишуканість і технологічність. Нові варіанти оббивки задають новий рівень сприйняття і затишку. Крім того, особливу увагу було приділено сидінням. Крім функцій масажу і вентиляції, крісла автомобіля можуть похвалитися формою у вигляді черепашки. Причому центральна частина сидіння виконана з єдиного безперервного вигнутого елемента, що також позитивно впливає на сприйняття комфорту і додає відчуття захищеності в салоні автомобіля.

Мультимедійна систем DS IRIS SYSTEM задає новий рівень спілкування з автомобілем: розпізнавання голосу, багатофункціональний сенсорний дисплей Smart Touch, бездротове підключення смартфонів з підтримкою технологій Apple CarPlay і Android Auto.

Внутрішня гармонія інтер’єру підкреслена фоновим освітленням: світло можна персоналізувати, зробити спрямованим і підкреслити бічні елементи салону. Ще однією важливою ланкою в створенні ідеального салону є висококласна акустична система FOCAL ELECTRA: 14 динаміків, 690 ват потужності, і навіть акустично-ізольовані бічні вікна – вперше в класі

Технології та безпека

DS 4 втілює у життя «доповнену технологію», у якій особливим чином поєднано найновішу техніку та доповнену реальність.

Проектор показників приладів під лобовим склом з розширеними можливостями з ефектом повного занурення.

Система сенсорного керування DS SMART TOUCH з швидким доступом до однієї з шести попередньо вибраних бортових систем.

Комплекс систем DS DRIVE ASSIST 2.0, які завдяки датчикам, радарам та камері аналізує ситуацію та змінює положення автомобіля у режимі реального часу:

система напівавтоматичної зміни смуги руху

корегування швидкості під час входження в повороти

розпізнавання дорожніх знаків обмеження швидкості

 

Підвіска DS з активним скануванням

Завдяки камері, розташованій у салоні вгорі лобового скла, чотирьом датчикам системи просторового орієнтування та трьом акселерометрам підвіска DS з активним скануванням миттєво спрацьовує на кожному колесі окремо, роблячи підвіску більш жорсткою чи м’якою залежно від умов

Система нічного бачення DS

Інфрачервона камера у радіаторній решітці DS 4 здатна виявляти перехожих і тварин на відстані до 200 м попереду та виводити їхнє зображення на цифрову панель приладів для можливості безпечного реагування на небезпеку.

Силові агрегати та динаміка

Новий DS 4 пропонується в Україні з кількома варіантами двигунів на вибір:

Обидва двигуни пропонуються у парі з сучасною 8-ступеневою автоматичною коробкою перемикання передач та переднім приводом.

Комплектації:

DS 4 TROCADERO CROSS

DS 4 PERFORMANCE LINE

Гарантія

Гарантія на автомобіль становить 3 роки або 100 тис кілометрів, в залежності від того, що настане раніше. Також є можливість продовжити гарантійний термін завдяки сервісним договорам тривалістю до 5 років.

DS 4
DS 4
від 1 289 900 грн.
DS 4

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.